Jauno bobslejistu un skeletonistu atlases testi notiks maija vidū

FOTO: Viesturs Lācis / bobslejs.lv

Jauno bobslejistu un skeletonistu atlases testi notiks 15.maijā, informēja Latvijas Bobsleja un skeletona federācija (LBSF).

Tāpat kā pērn, arī šogad atlases testi notiks nelielās grupās pēc iepriekšēja pieraksta, ievērojot visus valstī tā brīža noteiktos pulcēšanās ierobežojumus. Lai saņemtu uzaicinājumu uz atlases testiem, jāaizpilda anketa, kas atrodama interneta vietnē "bobslejs.lv".

Jauno sportistu atlase notiks 15.maijā Murjāņu sporta ģimnāzijas stadionā un manēžā. Ierašanās laiks katram kandidātam tiks paziņots individuāli.

Uz bobsleja atlasi tiek aicināti vīrieši vēlams no 16 līdz 26 gadu vecumam, un augumā vismaz no 1,75 metriem. LBSF norāda, ka būtu labi, ja kandidāti spētu veikt 30 metrus gaitā vismaz 3,20 sekundēs. 

Atlases programmā būs 30 metru skrējiens gaitā un bobsleja trenažiera stumšana. Uz bobsleja atlasi tiek aicinātas arī sievietes.

Tāpat tiek meklēti arī jauni talanti skeletonā, kur pretendentiem jābūt atbilstošākiem šī sporta veida specifikai. Atlasei var pieteikties gan vīrieši, gan sievietes.

Uz augšu
Back