Freibergs kļūst par Čehijas čempionu un "play-off" rezultatīvāko aizsargu

Ralfs Freibergs

Latvijas aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Tršinecas "Ocelārži" pirmdien izcīnīja uzvaru Čehijas hokeja čempionāta fināla piektajā spēlē un kļuva par valsts čempioni.

"Ocelārži" savā laukumā ar 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) uzvarēja Liberecas "Bili Tygri", sērijā līdz četrām uzvarām panākot 4-1.

Freibergs laukumā pavadīja 15 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā ar ierakstiem statistikas ailēs neizcēlās.

Vārtus uzvarētāju rindās guva Džeks Rodvalds, Mihals Kovarščīks un Vladimirs Draveckis.

Pirmie divi vārti tika gūti vairākumā, bet pēdējie - iemetot ripu tukšos vārtos.

Freibergs "play-off" turnīrā kļuva par rezultatīvāko aizsargu ar deviņiem punktiem - trīs gūtiem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Māra Bičevska pārstāvētā "Mlada Boleslav" un "Ocelārži" no izslēgšanas spēļu pirmās kārtas bija brīva. Pirmo kārtu nepārvarēja Oskara Cibuļska un Uvja Balinska pārstāvētā Litvīnovas "Verva", kas sērijā līdz trim uzvarām ar 0-3 piekāpās Hradeckrālovas "Mountfield", kā arī Gunta Galviņa pārstāvētā komanda Ostravas "Vītkovice Ridera", kas sērijā ar 1-3 zaudēja Brno "Kometa".

Čehijas ekstralīgā šosezon spēlēja 14 komandas, no kurām četras pirmās nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā, nākamās astoņas sacentās astotdaļfinālā, bet divas pēdējās "play-off" neiekļuva.