Video ⟩ Hārtlija vadītā "Avangard" nokļūst uzvaras attālumā no Gagarina kausa

Bobs Hārtlijs (centrā)

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Omskas "Avangard" pirmdien Maskavā izcīnīja "sauso" uzvaru Gagarina kausa fināla spēlē, sērijā panākot vadību ar 3-2.

"Avangard" izbraukumā ar 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) pārspēja Maskavas CSKA komandu, kurā par vārtsargu treneri strādā Sergejs Naumovs.

Uzvaru  viesi panāca otrajā trešdaļā. 25.minūtē uzvaras vārtus guva Damirs Šarpizjanovs, bet Rīds Bušē 35.minūtē mazākumā dubultoja pārsvaru - 2:0.

"Sauso" spēli "Avangard" vārtos aizvadīja Šimons Hrubecs, kurš tika galā ar visiem 26 CSKA hokejistu metieniem.

Mājinieku rindās Larss Juhansons atvairīja 21 metienu.

Nākamā cīņa sērijā notiks trešdien Balašihā.

Jau ziņots, ka līgas preses dienests pirmdien savā tīmekļa vietnē pavēstīja, ka jaunā sezona sāksies ar šīs sezonas finālistu - "Avangard" un CSKA spēli 1.septembrī. Spēle notiks Gagarina kausa ieguvēja laukumā.

"Avangard" Austrumu grupas finālā ar 4-3 pārspēja Kazaņas "Ak Bars", bet Rietumu grupas finālā CSKA ar 4-2 uzvarēja Sanktpēterburgas SKA.

Visas četras komandas regulārajā čempionātā savās konferencēs ieņēma pirmās divas pozīcijas.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu grupās. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīja pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļuva Gagarina kausa izcīņā.