Video ⟩ Balcers palīdz "Sharks" pārtraukt ieilgušo neveiksmju sēriju

Sanhosē "Sharks" komanda
Sanhosē "Sharks" komanda Foto: Reuters/ScanPix

Astoņu spēļu zaudējumu sēriju otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā pārtrauca Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" komanda.

"Sharks" hokejisti ar rezultātu 6:4 savā laukumā pieveica Minesotas "Wild" vienību.

Latvijas uzbrucējs Balcers laukumā pavadīja 13:55 minūtes, kuru laikā bloķēja vienu pretinieku metienu, nopelnīja divas soda minūtes un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzvarētājiem ar vienu vārtu guvumu un trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Evanders Keins, kurš izpelnījās mača spožākās zvaigznes titulu.

"Coyotes" sastāvā ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli atzīmējās aizsargs Jakobs Čičruns.

"Sharks" izcīnīja pirmo uzvaru kopš 10. aprīļa.

Balcers šosezon guvis sešus vārtus un izpildījis deviņas rezultatīvas piespēles.

Arī nākamo spēli "Sharks" aizvadīs savā laukumā pret "Coyotes". Šis mačs Sanhosē notiks agrā ceturtdienas rītā pēc Latvijas laika.

Ar 48 spēlēs iekrātiem 43 punktiem "Sharks" Rietumu divīzijas kopvērtējumā ieņem sesto vietu.