Video ⟩ Porziņģis atgriežas laukumā, bet atkal iedzīvojas savainojumā (6)

Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: AFP/SCANPIX

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis ceturtdien guva 11 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē un palīdzēja Dalasas "Mavericks" komandai izcīnīt uzvaru. Tiesa, viņš atkal iedzīvojās savainojumā.

"Mavericks" viesos ar rezultātu 115:105 (26:26, 34:28, 26:29, 29:22) pārspēja Detroitas "Pistons".

Porziņģis pagājušajā nedēļā mačā ar Losandželosas "Lakers" sastiepa kreisās kājas potīti un šī iemesla dēļ nebija piedalījies trīs spēlēs pēc kārtas. Pusotru stundu pirms mača sākuma tika paziņots, ka liepājnieks ceturtdien dosies laukumā.

Porziņģis šajā mačā laukumā pavadīja 20 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā realizēja četrus no astoņiem divpunktu metieniem un vienu no trim tālmetieniem.

Tāpat viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu. "Mavericks" ar Porziņģi laukumā iemeta par trim punktiem mazāk nekā ielaida.

Lakumu gan Porziņģim nācās pamest priekšlaicīgi, jo trešajā ceturtdaļā sajuta sāpes labajā ceļgalā un spēlē vairs neatgriezās.

"Mavericks" komandā rezultatīvākais ar 42 punktiem bija Tims Hārdevejs juniors, kurš arī izcīnīja vienu bumbu zem groziem un veica trīs rezultatīvas piespēles. 15 punktus iemeta Trejs Burks.

"Pistons" vienībā pa 20 punktiem guva Aizeja Stjuarts un Frenks Džeksons.

Dalasai šajā mačā nepalīdzēja līderis Luka Dončičs.