Video ⟩ Merzļikins spēlē spoži, taču "Blue Jackets" atkal nespēj uzvarēt

Elvis Merzļikins
Elvis Merzļikins Foto: AP/Scanpix

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins svētdienas rītā pēc Latvijas laika Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē atvairīja 31 metienu, bet tas neglāba viņa pārstāvēto komandu Kolumbusas "Blue Jackets" no zaudējuma.

"Blue Jackets" viesos ar 1:2 (1:1, 0:0, 0:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Karolīnas "Hurricanes".

Mājinieku rindās uzvaras vārtus papildlaika pēdējā minūtē guva Dagijs Hamiltons, kurš pēc vārtsarga Aleksa Nedelkoviča piespēles ar ripu izrāvās vienatnē pret Merzļikinu. Iepriekš pirmā perioda pirmspēdējā minūtē Merzļikinu pārspēja Teuvo Teravainens.

Merzļikins atvairīja 31 no 33 metieniem, tverot 93,9% raidījumu.

Vienīgos "Blue Jackets" vārtus pirmās trešdaļas trešajā minūtē guva Makss Domi.

Kolumbusas komandas rezerves vārtsargs šajā spēlē bija Matīss Kivlenieks.

"Blue Jackets" nākamajā spēlē otrdienas rītā plkst.2 pēc Latvijas laika spēkosies ar Nešvilas "Predators".

"Blue Jackets" ar 43 punktiem 52 spēlēs Centrālajā divīzijā ieņem pēdējo jeb astoto vietu.