Video ⟩ Kivleniekam sezonas debijā zaudējums pret "Red Wings"

Matīss Kivlenieks
Matīss Kivlenieks Foto: AFP / Scanpix

Aizvadītajā naktī pirmo reizi šosezon Kolumbusas "Blue Jackets" vārtos stājās Matīss Kivlenieks, piedzīvojot zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā pret Detroitas "Red Wings".

"Blue Jackets" mājās ar rezultātu 2:5 (1:0, 1:3, 0:2) piekāpās "Red Wings" hokejistiem.

Šajā mačā Kolumbusas vārtu drošība pirmo reizi šosezon tika uzticēta Matīsam Kivleniekam. 24 gadus vecais vārtsargs šajā spēlē atvairīja 31 no 34 pretinieku metieniem (91,2%).

Mājinieku galvenais treneris Džons Tortorella trešā perioda 18. minūtē lēma par labu vārtsarga nomainīšanai pret sesto laukuma spēlētāju. Šāds lēmums gan nenesa cerēto rezultātu, jo Kolumbusas hokejisti trešos vārtus nespēja gūt, savukārt "Red Wings" spēlētāji divas ripas raidīja tukšos vārtos.

"Blue Jackets" labā ar vārtu guvumiem izcēlās Gevins Bairoiters un Neitans Džerbs, izvirzot mājiniekus vadībā ar divu ripu pārsvaru. Tomēr detroitieši otrajā periodā guva trīs bezatbildes vārtus, kas viņiem ļāva izcīnīt panākumu.

"Red Wings" rindās vārtus guva Džo Veleno, Denijs Dekaizers, Jakubs Vrāna, bet abas ripas tukšos "Red Wings" vārtos raidīja Vladislavs Namesķikovs.

Nākamo maču "Blue Jackets" aizvadīs jau rīt, plkst. 2 naktī pēc Latvijas laika vēlreiz uzņemot "Red Wings" hokejistus. Abas komandas nekvalificēsies Stenlija kausa izcīņai un šis abām vienībām būs pēdējais regulārās sezonas mačs.

"Blue Jackets" ar 46 punktiem ieņem pēdējo vietu Centrālajā divīzijā, savukārt "Red Wings" ir iekrājusi par punktu vairāk, ieņemot priekšpēdējo pozīciju.