Nobalso! ⟩ Kurš guva mēneša skaistākos vārtus futbola virslīgā? (2)

Izraels Igbineveka (FK "Spartaks") un Valērijs Afanasjevs (BFC "Daugavpils")
Izraels Igbineveka (FK "Spartaks") un Valērijs Afanasjevs (BFC "Daugavpils") Foto: fkspartaks.lv/fcdaugavpils.lv

Latvijas futbola čempionātā jeb "Optibet" virslīgā šosezon interesantu notikumu netrūkst, turklāt iepriekšējo trīs gadu čempionei "Riga FC" jau vairākkārt nācies zaudēt punktus. Aicinām futbola līdzjutējus piedalīties aptaujā un noteikt, kurš guva skaistākos vārtus sezonas pirmajā fāzē - marta un aprīļa mačos.

Valērijs Afanasjevs (BFC "Daugavpils")

11. aprīļa spēlē BFC "Daugavpils" izbraukumā ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja FK "Ventspils".

Vienīgos vārtus šajā mačā guva Valērijs Afanasjevs, kurš no stūra sitiena iegrieza bumbu un raidīja to tieši mērķī.

38 gadus vecais pussargs šosezon sešos mačos guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Izraels Igbineveka (FK "Spartaks")

24. aprīļa spēlē FK "Spartaks" viesos ar rezultātu 5:0 (2:0) sagrāva virslīgas jaunpienācēju "FC Noah Jurmala".

Spēles 43. minūtē rezultātu 2:0 panāca Izraels Igbineveka, kurš izcēlās ar precīzu tālšāvienu.

19 gadus vecais Nigērijas futbolists šosezon virslīgā Jūrmalas komandas labā septiņos mačos guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Heitems Kerbašs (FK "Spartaks")

24. aprīļa spēlē, kurā FK "Spartaks" sagrāva "FC Noah Jurmala", galarezultātu 5:0 panāca Heitems Kerbašs, kurš izcēlās 86. minūtē.

Alžīrijā dzimušais futbolists ar meistarīgu pauzi apmānīja pretinieku, kurš izklupienā aizslīdēja garām bumbai, kuru Kerbašs jau mirkli vēlāk raidīja vārtos.

20 gadus vecais Kerbašs šosezon virslīgā astoņos mačos guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Stefans Miloševičs ( "Riga FC")

30 aprīļa spēlē Latvijas čempione "Riga FC" viesos ar 1:2 (1:1) piekāpās "Valmiera FC".

Spēles 14. minūtē viesus vadībā izvirzīja Miloševičs, kurš ar papēdi raidīja bumbu vārtos pēc Somijas futbolista Mikaēla Soisalo piespēles.

Melnkalnes uzbrucējs šosezon virslīgā ir labākais vārtu guvējs ar 10 precīziem sitieniem deviņos mačos. Viņa kontā arī divas rezultatīvas piespēles.

Junusa Muritala (FK "Metta")

10. aprīlī FK "Metta" sensacionāli cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) savā laukumā pret čempioni "Riga FC".

Spēles 82. minūtē FK "Metta" izvirzījās vadībā, kad Muritala teicami apstrādāja bumbu, apspēlēja pretinieku un trāpīja tieši mērķī.

21 gadu vecais Nigērijas uzbrucējs šosezon virslīgā ar septiņiem gūtiem vārtiem ir otrais labākais "bombardieris".

Īzaks Nortijs (BFC "Daugavpils")

3. aprīļa spēlē BFC "Daugavpils" savā laukumā ar rezultātu 3:2 (2:1) uzveica FK "Metta".

Uzvaras vārtus spēles 64. minūtē guva Nortijs, kurš izcēlās ar spēcīgu un precīzu tālšāvienu.

21 gadu vecais Ganas futbolists šosezon sešos mačos virslīgā guvis vienus vārtus.

Balsot var vienu reizi. Aptauja noslēgsies ceturtdien, 13. maijā, plkst. 23.59.