Serēna Viljamsa šaubās par dalību Tokijas olimpiskajās spēlēs

Serēna Viljamsa FOTO: EPA/Scanpix

ASV tenisiste Serēna Viljamsa pirmdien pirms starta šonedēļ Itālijas atklātajā čempionātā pauda šaubas par dalību Tokijas olimpiskajās spēlēs.

39 gadus vecā sportiste, kura pasaules rangā ieņem astoto vietu, kortos nav devusies kopš februāra, kad Austrālijas atklātā čempionāta pusfinālā Melburnā piedzīvoja sagrāvi pret nākamo čempioni japānieti Naomi Osaku.

Viljamsa joprojām nav izlēmusi, vai šovasar pievienosies ASV komandai Japānā, it īpaši, ja tas nozīmē laiku prom no viņas trīs gadus vecās meitas Olimpijas.

"Neesmu pavadījusi 24 stundas bez Olimpijas, kas jau ir sava veida atbilde uz jautājumu," sacīja amerikāniete, kura ir ieguvusi četras olimpiskās zelta medaļas, šo rekordu dalot ar māsu Venusu.

"Es patiešām neesmu daudz domājis par Tokiju, jo tam vajadzēja būt pagājušogad, un tagad spēles ir šogad, un turklāt vēl šī pandēmija," saka Viljamsa. "Tad ir vēl arī "Grand Slam" turnīri. Tas ir tik daudz. Tāpēc tālāk par vienu dienu nedomāju, taču man noteikti jāizdomā nākamie soļi."

Viljamsa saka, ka viņa ir "gatava" atkal sākt darbu Romā, gatavojoties Francijas atklātajam čempionātam, kas Parīzē sāksies 24. maijā.

"Ir labi sākt no jauna, bet ir arī grūti sākt no jauna," viņa pirmdien teica preses konferencē. "Es jūtu, ka esmu laba. Es esmu Romā. Es ceru, ka man šeit būs dažas labas spēles, un tad es būšu vēl vienā "Grand Slam" turnīrā, kas mani vienmēr sajūsmina."

Kopš uzvaras 2017. gada Austrālijas atklātajā čempionātā, kas tika sasniegta grūtniecības laikā, Viljamsa ir iestrēgusi pie 23 "Grand Slam" vienspēļu trofejām, par vienu atpaliekot no Austrālijas tenisistes Mārgaretas Kortas.

Kopš tā laika viņa ir dzemdējusi meitu, atgriezusies WTA tūrē un finišējusi kā vicečempione četros "Grand Slam" turnīros, kamēr pirms 2017.gada viņa bija zaudējusi tikai sešos no 28 fināliem.

Uz augšu
Back