Dortmundes "Borussia" futbolisti piekto reizi izcīna Vācijas kausu

Dortmundes "Borussia" futbolisti
Dortmundes "Borussia" futbolisti Foto: Reuters/ScanPix

Vācijas bundeslīgas klubs Dortmundes "Borussia" ceturtdien piekto reizi izcīnīja Vācijas kausu futbolā.

Neitrālā sacensību vietā - Berlīnes olimpiskajā stadionā - "Borussia" ar 4:1 (3:0) pieveica "Leipzig" futbolistus.

Jau pirmajā puslaikā Dortmundes futbolisti guva trīs vārtus, divreiz izceļoties Džeidonam Sančo, kurš bija precīzs piektajā minūtē un puslaika kompensācijas laika pirmajā minūtē. 28.minūtē vēl vienus vārtus guva Ērlings Brauts Holanns - 3:0.

71.minūtē Dani Olmo samazināja rezultāta starpību līdz diviem vērtiem, bet galarezultātu 87.minūtē fiksēja Holanns - 4:1.

Iepriekšējās divās sezonās Vācijas kausa izcīņā uzvarēja Minhenes "Bayern", kas ar 20 reizes izcīnītu Vācijas kausu ir pirmā šajā jomā.