Gražulim zaudējums Itālijas čempionāta ceturtdaļfināla spēlē

Andrejs Gražulis (pa labi).

Latvijas basketbolists Andrejs Gražulis ceturtdien pirmajā Itālijas čempionāta ceturtdaļfināla spēlē izcēlās ar deviņiem gūtiem punktiem, taču Triestes "Allianz" piedzīvoja zaudējumu viesos.

"Allianz" izbraukumā ar 64:85 (18:21, 10:22, 17:14, 19:28) piekāpās Brindisi "Happy Casa" vienībai.

Gražulis nospēlēja 17 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā grozā raidījadivus no četriem divpunktu un vienu no diviem trīspunktu metieniem, kā arī abus soda metienus. Viņš arī izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, pa reizei pārķēra bumbu un bloķēja pretinieka metienu, nopelnīja četras personiskās piezīmes, izprovocēja pretiniekam vienu pārkāpumu un spēli noslēdza ar otru labāko lietderības koeficientu komandā desmit.

Miltons Doils zaudētāju labā guva 12 punktus, bet mājiniekiem 16 punkti D'Endželo Herisona kontā.

A sērijas pamatturnīrā Gražuļa pārstāvētais klubs ar 14 uzvarām 28 spēlēs ieņēma septīto vietu, bet Artūra Strautiņa pārstāvētā Varēzes "Openjobmetis" ar desmit panākumiem ierindojās 14.vietā 15 komandu konkurencē.