BMW kausa pirmajam posmam pieteikušies vairāk nekā 30 dalībnieki

TVNET Auto
BMW kausa pirmajam posmam pieteikušies vairāk nekā 30 dalībnieki
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
BMW 325 CUP Biķernieku trasē
BMW 325 CUP Biķernieku trasē Foto: BaTCC

Ar Ziemeļeiropas zonas un Baltijas autošosejas čempionāta sacensībām Biķernieku trasē šajā nedēļas nogalē tiek atklāta 2021. gada autošosejas sezona, kur īpaša uzmanība jāpievērš “BMW 325 CUP” sacensību ieskaites klasei, kurai uz pirmo posmu pieteikušies 35 dalībnieki.

Biķernieku trase
Biķernieku trase Foto: BaTCC

Jau pērn “BMW 325 CUP” klases debijas gadā tika aizvadīti trīs sacensību posmi, kuros uz starta sezonas griezumā stājās 16 dalībnieki, tad interese par sacensībām starpsezonā tikai pieauga, jau šobrīd sasniedzot 40 reģistrācijas uz sezonu un 35 dalībniekus uz pirmo posmu, kas sola ļoti aizraujošas cīņas trasē.

“Jau aizvadītajā sezonā bija jābūt maksimālai koncentrācijai visu sacīkstes laiku, lai cerētu par labu rezultātu trasē, šogad tas būs krietni grūtāk, jo klase kļuvusi ļoti masveidīga!” saka 2020. gada Baltijas čempions “BMW 325 CUP” klasē Matīss Mežaks. “Augstā popularitāte ir vienkārši skaidrojama – vienādi tehniskie noteikumi visiem automobiļiem ar autosportam salīdzinoši zemām izmaksām. Ticu, ka šīs klases braucieni neliks vilties skatītājiem pie TV ekrāniem!”

Gaidāmās sacensības “DeWALT Grand Prix” notiks bez skatītājiem.

BMW 325 CUP Biķernieku trasē
BMW 325 CUP Biķernieku trasē Foto: BaTCC

Starp trīsdesmit trīs dalībniekiem atrodami 16 latviešu sportisti, no kuriem jāizceļ ari Konstantīns Calko un Artjoms Kočlamazašvili un Andris Čats, pērnā gada bronzas godalgas ieguvējs. Starp 14 Lietuvas dalībniekiem noteikti jāatzīmē titulētais Ramūnas Čapkauskas, kurš pērn kļuva par vicečempionu, kā arī Robertas Kupčikas, Audrius Čilvinas un Karolis Jovaiša. No favorītu pulka nevar izslēgt arī kādu no pieciem igauņu sportistiem.

Atsevišķa ieskaites klase paredzēta arī labākajiem čempionāta jaunpienācējiem, kā arī braucējiem vecumā virs 45 gadiem un dāmu klase. Bet čempionāta absolūtajā vērtējuma sportisti cīnās ne tikai par ātrākā Baltijas autošosejnieka godu, bet arī par Latvijas, Lietuvas un Igaunijas čempiona tituliem.

BMW 325 CUP sacīkšu auto
BMW 325 CUP sacīkšu auto Foto: BaTCC

Sacensības būs vērojamas Sportacentrs TV tiešraidē, kā arī TVNET Facebook kontā.

BMW 325 CUP sacensību pirmais starts paredzēts sestdien, plkst. 11.00, otrais brauciens – plkst. 13.00.

Foto: BaTCC
Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu