"Noah" nokārto parādus un iegūst atļauju pieteikt sastāvā jaunus spēlētājus

"Noah Jūrmala" un "Valmiera FC" futbolisti FOTO: Jānis Līgats/optibetvirsliga.com

"Optibet" futbola virslīgas jaunpienācēja Daugavpils "Noah Jūrmala" ir izpildījusi visas iepriekš nenosegtās parādsaistības un atguvusi tiesības sastāvā reģistrēt jaunus spēlētājus, pirmdien informē Latvijas Futbola federācija (LFF).

LFF Disciplinārlietu komitejas (DK) sēdē, kas norisinājās pirmdien, izvērtēti pirms četrām dienām no "Noah Jūrmalas" komandas saņemtie maksājumus apstiprinoši dokumenti. LFF DK vēlāk konstatēja, ka "Noah Jūrmala" ir izpildījusi 28.janvāra lēmumu attiecībā uz finansiālo saistību izpildi ar Ilūkstes NSS vienību, kā arī 4.marta LFF Spēlētāju statusa un pāreju komitejas lēmumu par darba samaksas izmaksu bijušajam "Noah Jūrmala" spēlētājam Dmitrijam Klimaševičam.

Šī iemesla dēļ LFF DK vienbalsīgi lēma atcelt 30.aprīļa lēmumu, kas "Noah Jūrmala" liedza veikt jaunu spēlētāju reģistrāciju.

Tāpat LFF DK informē, ka sakrāto brīdinājumu dēļ nākamo spēli izlaidīs Jūrmalas "Spartaks" spēlētājs Abioduns Oguniji. Tāpat "Spartakam" par 13.maija spēlēs kavēšanu piemērots 75 eiro liels naudas sods, bet disciplinārā reglamenta pārkāpumiem nāksies maksāt vēl 150 eiro.

Par disciplinārā reglamenta pārkāpumiem 150 eiro naudas sods piemērots arī "Noah Jūrmala".

Līgas jaunpienācēji pirmdien 13.kārtas pirmajā spēlē tiksies ar "Ventspili".

Kārtas turpinājumā otrdien RFS mājās uzņems Jūrmalas "Spartaku", bet noslēgumā trešdien "Metta" mājās cīnīsies ar "Daugavpili" un "Valmiera" mēros spēkus ar "Liepāju". Šo kārtu izlaiž valsts čempione "Riga".

Turnīra vadībā ar 23 punktiem desmit spēlēs ir RFS komanda, kurai ar tādu pašu bilanci seko "Valmiera", bet trešā ar 20 punktiem ir "Riga". Tālāk ar 13 punktiem astoņās spēlēs ir "Daugavpils", bet piekto vietu ar 12 punktiem deviņās cīņās ieņem "Liepāja". Tālāk ar sešiem punktiem deviņos dueļos seko "Metta" un "Spartaks", četrus punktus deviņās spēlēs iekrājusi "Ventspils", bet turnīra tabulu ar trīs punktiem četros mačos noslēdz "Noah Jurmala".

Šī gada virslīgas čempions noskaidrosies četru apļu turnīrā, katrai komandai aizvadot 28 spēles. Kalendārs veidots tā, lai būtu pēc iespējas ērtāks futbola līdzjutējiem. Spēles tikpat kā nepārklāsies, turklāt kārtas pārsvarā tiks izspēlētas divās - trijās dienās.

Pēc CAS pagaidu lēmuma LFF valde sacensību nolikumā veica izmaiņas, kas tagad paredz, ka gadījumā, ja čempionātā piedalās astoņi klubi, komanda, kas ieņem pēdējo vietu, pārspēlēs tiekas ar vienību, kas "Optibet" Nākotnes līgas čempionātā ieņem trešo vietu. Ja čempionātā piedalās deviņi klubi, komanda, kas ieņem pēdējo vietu, pārspēlēs tiekas ar vienību, kas "Optibet" Nākotnes līgas čempionātā ieņem otro vietu.

Arī šosezon futbola cienītāji var tiešraidē vērot visas Latvijas čempionāta spēles. Tās ir pieejamas virslīgas mājaslapā un portālā "Sportacentrs.com", kā arī "Sportacentrs.com TV" kanālā.

Uz augšu
Back