Ter Štēgens gaidāmajā EČ nepalīdzēs Vācijas izlasei; Millers varētu atgriezties mačā pret Latviju

Marks Andrē ter Štēgens FOTO: AFP / Scanpix

Vācijas futbola izlasei, kas pirms Eiropas čempionāta aizvadīs pārbaudes spēli ar Latvijas valstsvienību, nepalīdzēs vārtsargs Marks Andrē ter Štēgens, toties gaidāma uzbrucēja Tomasa Millera atgriešanās.

"Barcelona" vārtsargs ter Štēgens kopā ar kluba mediķiem izsecinājis, ka būs nepieciešam ceļgala operācija, ko, visticamāk, veiks šonedēļ Malmē, Zviedrijā.

"Pirmo reizi daudzu gadu laikā es iejutīšos līdzjutēja lomā un atbalstīšu savu valsti no mājām. Ceru, ka mēs uzvarēsim," paziņojumā raksta 29 gadus vecais vārtsargs.

Ter Štēgens Vācijas izlasē laukumā devies 25 spēlēs, desmit no tām 2017.gadā, kad vāciešu pamatvārtsargs Manuels Noiers dziedēja savainojumu. Tuvākie kandidāti aiz Noiera muguras ir "Koln" bumbu ķērājs Kevins Traps un Londonas "Arsenal" vārtu vīrs Bernds Leno.

Tikmēr Vācijas laikraksts "Bild" ziņo, ka izlasē atgriezīsies 31 gadu vecais uzbrucējs Tomss Millers, kurš valstsvienībā nav spēlējis divus gadus.

2014.gada Pasaules kausa ieguvējs Millers izlasi pārstāvējis 100 spēlēs, kurās guvis 38 vārtus.

Pieredzējušā uzbrucēja atgriešanās varētu notikt 2.jūnijā Insbrukā paredzētajā pārbaudes spēlē ar Dāniju vai 7.jūnijā Diseldorfā ieplānotajā mačā ar Latviju.

Vācijas izlase 2021.gada Eiropas čempionāta apakšgrupā tiksies ar Franciju, Portugāli un Ungāriju.

Uz augšu
Back