Video ⟩ "Golden Knights" fārmkluba hokejists brutāli ar nūju noslāna Latvijas izlases aizsarga Jaka komandas biedru (2)

Džermeins Lēvens.

Īpaši atklātu nesavaldību un rupjību svētdienas Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē parādīja Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Lasvegasas "Golden Knights" fārmkluba Hendersonas "Silver Knights" uzbrucējs Džermeins Lēvens, kurš četras reizes pēc kārtas atklāti iesita pretiniekam ar nūju.

Incidents notika spēles trešās trešdaļas 17.minūtē, kad Lēvens kādā no epizodēm pamatīgi noskaitās uz Latvijas izlases aizsarga Jāņa Jaka pārstāvētās komandas Beikersfīldas "Condors" aizsargu Vensānu Dešarnē.

Spēles video ierakstā redzams, ka Lēvens četras reizes pamatīgi atvēzējas un ar cirtienveida kustību spēcīgi iebelž Dešarnē ar nūju.

Dešarnē tika noraidīts uz divām minūtēm par sitienu ar nūju, bet Lēvens saņēma 5+10 minūšu sodu par sitienu ar nūju un rupjību.

Interesanti, ka 23 gadus vecais Lēvens ir pirmais Jamaikā dzimušais hokejists, kurš jebkad draftēts NHL. To 2018.gada draftā izdarīja Dalasas "Stars" klubs.

"Condors" hokejisti trešās trešdaļas 18.minūtē realizēja vairākumu, panākot 3:3, bet spēli uzvarēja pēcspēles metienos.

Latvijas izlases aizsargs Jaks šajā mačā nepiedalījās, jo atrodas Rīgā, kur gatavojas pasaules čempionātam.