Video ⟩ "Nebaidies, mazais puika!" Briedis izaicina "YouTube" zvaigzni

Mairis Briedis FOTO: Ieva Makare/LETA

Latvijas bokseris Mairis Briedis sociālajos tīklos izaicinājis "YouTube" zvaigzni Džeiku Polu.

Viena no šodienas populārākajām personībām boksā ir "YouTube" zvaigzne Džeiks Pols, kurš salīdzinoši nesen izcīnīja uzvaru pār bijušo jaukto cīņas mākslu (MMA) čempionu Benu Askrenu.

Jau ilgāku laiku boksa fani cer, ka Pols nākamo cīņu aizvadīs pret īstu bokseri, nevis cīkstoni ar radikāli atšķirīgas cīņas mākslas bāzi (brīvā cīņa) vai basketbolistu.

Polam ir vairāk nekā 20 miljoni sekotāju "YouTube" platformā un vairāk nekā 15 miljoni sekotāju "Instagram" vietnē.

"Džeik, es zinu, ka tu šobrīd skaties šo video. Nebaidies, mazais puika," savā "Instagram" profilā publicētajā video norādīja Briedis.

11

Jau iepriekš sociālajos tīklos Briedis centies pievērst "YouTube" zvaigznes uzmanību.

"Hei, Džeik! Es esmu ģērbies tāpat kā tu, bet vienas lietas pietrūkst. Tā ir josta. Un to par naudu nevar nopirkt."

@mairisbriedis13

@jakepaul Money never made a man happy yet, nor will it. The more a man has, the more he wants. ✍🏼 Benjamin Franklin

♬ Basketball (feat. Jermaine Dupri, Fabolous & Fundisha) - Lil Bow Wow

Nesen eļļu ugunij pielēja arī Brieža promoteris Kelle Zauerlands. Ņemot vērā, ka arī Pols savu pēdējo cīņu aizvadīja "krūzeros" (līdz 90,7 kilogramiem), Zauerlands Polam piedāvāja iespēju cīnīties ar latvieti par šīs divīzijas čempiona jostu. Tikai ar vienu noteikumu...

Zauerlands savā "Twitter" kontā rakstīja: "Hei, Džeik Pol, būšu priecīgs saorganizēt tavu iespēju cīnīties par Maira Brieža jostām. Tikai ar vienu nosacījumu. Ja tu zaudē, tev jāpamet bokss... Vienojušies?"

11

Brieža īpašumā šobrīd ir Starptautiskās boksa federācijas (IBF), žurnāla "The Ring" un Pasaules boksa supersērijas (WBSS) čempiona tituli. Savukārt Pols kopš profesionālā boksera licences iegūšanas ir aizvadījis trīs cīņas, uzvarot visās.

Uz augšu
Back