Video ⟩ Bļugers ieraida ripu savos vārtos; "Penguins" zaudē Ņujorkā

Pēc atsišanās pret Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera nūju tika gūti mājinieku trešie vārti, Bļugera pārstāvētajai Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandai Pitsburgas "Penguins" sestdien Ņujorkā piedzīvojot zaudējumu ceturtajā "play-off" spēlē pret Ņujorkas "Islanders".

Ņujorkas "Islanders" savā laukumā pieveica Pitsburgas "Penguins" ar 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) un sērijā līdz četrām uzvarām panāca neizšķirtu 2-2.

No Bļugera nūjas viesu vārtos ielidoja trešā ripa, kad lielajā mazākumā vārtsarga Tristana Džerija atvairītā ripa trāpīja pa Latvijas uzbrucēja nūju. Šajā spēlē veiksme smaidīja mājiniekiem, jo arī otrie vārti tika gūti, ripai pēc Raiena Paloka metiena atsitoties pret viesu aizsarga Kodija Sesija slidu.

Bļugers nospēlēja 12 minūtes un deviņas sekundes, no kurām trīs minūtes un 42 sekundes nospēlētas mazākumā. Viņš vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 40% iemetienu un spēli noslēdza ar +/- rādītāju -1.

"Pingvīniem" Zeks Estons-Rīzs vārtus guva vien tad, kad rezultāts jau bija 0:4.

Uzvarētāju rindās Olivers Vālstroms, kuram tika ieskaitīti vārti, kad ripa no Bļugera nūjas ieslīdēja vārtos, sakrāja divus (1+1) rezultativitātes punktus, bet vārtos Iļja Sorokins atvairīja 29 no 30 viesu metieniem.

Pirmdien Pisburgā tiks aizvadīts sērijas piektais mačs.

"Penguins" ir garākā aktīvā izslēgšanas turnīru sērija Ziemeļamerikas profesionālajā sportā - Pitsburgas vienība "play-off" spēlē 15.gadu pēc kārtas.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā vienības katra izspēlēja 56 dueļus.