Video ⟩ Nobalso: kurš Latvijas futbola virslīgā guva mēneša skaistākos vārtus?

Latvijas futbola čempionātā jeb "Optibet" virslīgā aizvadīts vēl viens mēnesis ar aizraujošām spēlēm. Aicinām piedalīties aptaujā un noteikt, kurš futbolists guva skaistākos vārtus maijā.

Mikaēls Soisalo ("Riga FC")

20. maija spēlē "Riga FC" ar rezultātu 7:0 sagrāva virslīgas jaunpienācēju "Noah Jurmala".

Spēles 18. minūtē Soisalo izcēlās ar iespaidīgu tālsitienu, tobrīd panākot rīdziniekiem 2:0 pārsvaru.

23 gadus vecais Somijas futbolists šosezon virslīgā 10 mačos guvis piecus vārtus.

Marks Kurtišs (FK "Ventspils")

17. maija mačā FK "Ventspils" mājās spēlēja neizšķirti 2:2 pret "Noah Jurmala".

Spēles 60. minūtē Kurtišs soda laukumā, saņēmis piespēli no komandas biedra pa gaisu, raidīja bumbu vārtos.

23 gadus vecais Latvijas futbolists šosezon virslīgā 11 mačos guvis piecus vārtus.

Valērijs Lizunovs (BFC "Daugavpils")

5. maija spēlē BFC "Daugavpils" savā laukumā ar rezultātu 3:0 pārspēja FK "Spartaks" komandu no Jūrmalas.

Mača kompensācijas laikā (90+5') daugavpiliešiem trešos vārtus no asa leņķa guva Lizunovs, kuram tas bija karjerā pirmais precīzais sitiens virslīgā.

Perspektīvais Latvijas futbolists, kurš februārī svinēja tikai 17. dzimšanas dienu, šosezon virslīgā astoņos mačos guvis divus vārtus.

Artūrs Karašausks (FK "Liepāja")

5. maija spēlē FK "Liepāja" izbraukumā ar rezultātu 3:0 uzveica FK "Metta".

Šajā mačā uzvarētājiem divus vārtus guva Karašausks. 82. minūtē kreisajā malā viņam izdevās aizmukt no pretinieka un panākt 3:0.

29 gadus vecais Latvijas futbolists šosezon 10 mačos guvis četrus vārtus, trīs no tiem pret FK "Metta".

Eduards Tīdenbergs (FK "Liepāja")

23. maija spēlē FK "Liepāja" mājās ar rezultātu 3:1 uzveica FK "Ventspils".

Spēles 44. minūtē, pēc bumbas ievadīšanas spēlē no laukuma sāna līnijas, Tīdenbergs izcēlās ar precīzu sitienu.

26 gadus vecais Latvijas futbolists šosezon virslīgā 12 mačos guvis vienus vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles.

Balsot par savu favorītu var vienu reizi. Aptauja noslēgsies svētdien, 6. jūnijā, plkst. 23.59.