Video NBA "play-off": Hādens gūst traumu "Nets" uzvarā pret "Bucks"

Viens no Bruklinas "Nets" komandas līderiem Džeimss Hārdens sestdien guva traumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra spēlē.

"Nets" savā laukumā ar rezultātu 115:107 (30:32, 33:29, 35:23, 17:23) pārspēja Milvoki "Bucks", izvirzoties 1-0 vadībā Austrumu konferences pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām.

Uzvarētājiem Kevins Durents guva 29 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, Kairijs Ērvings pievienoja 25 punktus un astoņas rezultatīvas piespēles, 19 iemeta Džo Heriss, bet Bleiks Grifins atzīmējās ar 18 punktiem un 14 izcīnītām bumbām.

"Bucks" rindās Janis Adetokunbo guva 34 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas, 19 iemeta Bruks Lopess, 17 pievienoja Džrū Holidejs, bet Kriss Midltons izcēlās ar 13 punktiem un 13 pie groziem savāktām bumbām.

Hārdens jau mača pirmajā minūtē atstāja laukumu labās kājas muskuļa traumas dēļ. Šis traumas dēļ viņš izlaida divas spēles maijā pret "Bucks", kurās "Nets" piedzīvoja zaudējumus.

"Bucks" mača sākumā ieguva deviņu punktu pārsvaru, taču "Nets" nekur tālāk pretiniekus nelaida, saglabājot sīvu cīņu šajā duelī. Pirmajā puslaikā Bruklinai bija minimāls pārsvars 63:61.

Trešajā ceturtdaļā "Nets" pamazām atrāvās no pretiniekiem un ceturtajā ceturksnī pārsvars sasniedza pat 19 punktu robežu. Mača beigās "Bucks" veica 11:0 izrāvienu, samazinot starpību beigu rezultātam.

Šī pāra uzvarētājs Austrumu konferences finālā spēkosies ar Filadelfijas "76ers" vai Atlantas "Hawks" (rezultāts 0-0, sērija vēl nav sākusies).

Savukārt Rietumu konferencē pirmajā kārtā Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" komanda svētdien plkst. 22.30 pēc Latvijas laika dosies cīņā pret Losandželosas "Clippers". Sērijā līdz četrām uzvarām ir neizšķirts 3-3.

Uzvarētāji iekļūs Rietumu konferences pusfinālā, kur būs jācīnās pret NBA regulārā čempionāta labāko komandu Jūtas "Jazz".

Rietumos otra pusfināla pārī spēlēs Denveras "Nuggets" un Fīniksas "Suns". Šī sērija vēl nav sākusies.