Kocēnu "Rubenes" florbolistes 13. reizi kronētas par Latvijas čempionēm

Kocēnu "Rubenes" florbolistes
Kocēnu "Rubenes" florbolistes Foto: Latvijas Florbola savienība/Facebook

Kocēnu "Rubenes" komanda svētdien nodrošināja savu 13. Latvijas čempiontitulu.

"Rubenes" komanda "Elvi Florbola līgas" sieviešu fināla otrajā spēlē viesos ar rezultātu 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) uzveica "Ķekavas Bulldogs"/NND vienību.

Sērijā līdz divām uzvarām "Rubene" bija pārāka ar 2-0.

Pēc Kristiānas Biezumas gūtajiem vārtiem ķekavnieces pirmo periodu uzvarēja ar 1:0, bet otrās trešdaļas sestajā minūtē Simona Grāpēna izlīdzināja rezultātu. Grāpēna trešā perioda piektajā minūtē viešņām guva arī nākamos vārtus, kas vēlāk izrādījās uzvaru nesošie.

Tikmēr bronzas medaļas izcīnīja Kocēnu "Rubene - 1", kas vēl vienā Kocēnu-Ķekavas derbijā viesos ar 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) bija pārāka pār "Ķekavu".

"Rubeni - 1" otrā perioda septītajā minūtē vadībā izvirzīja Juta Muravska, bet nepilnas minūtes laikā mājinieces panāca 1:1, izceļoties Gundegai Immerei. Tomēr trešā perioda otrajā minūtē Muravska atguva Kocēnu kluba otrajai komandai vadību.

Vīriešu turnīrā šosezon spēlē 12 komandas, bet sieviešu turnīrā - astoņas vienības.