BMW 325 kauss šonedēļ dodas uz Pērnavu

TVNET Auto
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
BMW 325 Cup sacensības Biķernieku trasē. Ilustratīvs attēls
BMW 325 Cup sacensības Biķernieku trasē. Ilustratīvs attēls Foto: Dzintars Lapiņš

Baltijas autošosejas čempionāta šobrīd populārākā klase turpinās sezonu ar “Henkell Grand Prix” sacensībām “Audruring” trasē Igaunijā no 18. līdz 20. jūnijam. Arī šoreiz uz starta tiek prognozētas vairāk nekā 30 sacīkšu automašīnas “BMW 325 CUP” klasē, kurai būs gan Baltijas, gan Latvijas, Lietuvas un Igaunijas čempionātu ieskaite.

Pēc pirmā sacensību posma Latvijā, Biķernieku trasē ir kļuvis skaidrs, ka izcīnīt uzvaru “BMW 325 CUP” sacensībās ir liels panākums un braucēja meistarības apliecinājums. Rīgā pirmās divas vietas izdevās izcīnīt latviešu sportistiem Konstantīnam Calko un Matīsam Mežakam, bet sacensību iznākumu Pērnavā ir ļoti grūti prognozēt.

“Lai būtu peletona priekšgalā tik lielā konkurencē ar tik vienādu tehniku, es kā braucējs nedrīkstu pieļaut nevienu kļūdu un atslābināšanās mirkli. Tāpat arī automašīna ir jāsagatavo atbilstoši. “Henkell Grand Prix” sacensībām esmu labi sagatavojies, vēl gan jāaizvada viena testu diena, un būšu par 100% gatavs cīņai par goda pjedestālu Igaunijā, lai sasniegtu savu mērķi – aizstāvēt pērnā gada čempiona titulu!” saka viens no pieredzējušākajiem un ātrākajiem Latvijas autošosejas pilotiem Matīss Mežaks.

BMW 325 Cup sacensības Biķernieku trasē. Ilustratīvs attēls
BMW 325 Cup sacensības Biķernieku trasē. Ilustratīvs attēls Foto: Dzintars Lapiņš

Starp vairāk nekā 30 dalībniekiem Latvijas godu sacensībās aizstāvēs aptuveni 15 braucēju, no kuriem kā favorīti jāizceļ Toms Bērziņš, Andris Čats, Artjoms Kočlamazašvili un Mārtiņš Lapiņš. Bet kā konkurenti no citām valstīm jāmin lietuvieši Karolis Jovaiša, Ramūns Čapkausks, Jons Ramanausks, igauņi Kristo Krinpuss un Enars Klauss-Kunmans, kā arī somu sportists Petri Sepala. Kopvērtējuma līderis Konstantīns Calko Pērnavā uz starta nestāsies.

Piektdien, 18. jūnijā, paredzēti treniņbraucieni un kvalifikācija, bet sestdien plkst. 11:00 tiks dots starts pirmajam braucienam, bet 12:50 otrajam sacīkšu braucienam. Sacensības tiešraidē varēs vērot “Baltic Touring Car Championship” sociālo tīklu Facebook un YouTube vietnēs, bet latviešu valodā “BMW 325 CUP” sacensību braucienus sestdienas rītā arī Sportacentrs TV kanālā.

“BMW 325 CUP” ir salīdzinoši jauna sacensību klase Baltijas autošosejas čempionāta (BaTCC), kurā sacenšas identiskas BMW “E90” un “E92” virsbūves automašīnas ar 2,5 litru dzinēju, kas attīsta aptuveni 220 - 230 ZS jaudu. Automašīnas aprīkotas ar mono amortizatoriem, bremžu diskiem, riepām un gaisa filtriem.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu