Video ⟩ Nobalso! Kurš futbola virslīgā guva mēneša skaistākos vārtus? (616)

Lai gan visā pasaulē centrālais futbola notikums patlaban ir Eiropas čempionāts, tepat mājās netrūkst skaistu vārtu guvumu, tāpēc aicinām piedalīties aptaujā un noteikt Latvijas "Optibet" futbola virslīgas skaistāko vārtu autoru jūnijā.

Ričards Fraidejs (Jūrmalas "Spartaks")

13. jūnija spēlē Jūrmalas "Spartaks" savā laukumā ar rezultātu 1:2 (0:1) piekāpās FK "Liepāja".

Mājinieku rindās spēles 57. minūtē neizšķirtu 1:1 panāca Fraidejs, kurš sarežģītā situācijā guva vārtus kritienā.

Fraidejs vārtus guva pret savu bijušo komandu. Viņš iepriekšējās divas sezonas spēlēja FK "Liepāja" sastāvā.

21 gadu vecais Nigērijas futbolists šosezon virslīgā 13 mačos guvis 5 vārtus.

Leonels Vambā (Jūrmalas "Spartaks")

17. jūnija mačā Jūrmalas "Spartaks" mājās ar rezultātu 5:2 (4:1) pārspēja "Noah Jūrmala".

Spēles 15. minūtē rezultātu atklāja Leonels Vambā, kurš lēcienā uz priekšu ar galvu ieraidīja bumbu pretinieku vārtos.

18 gadus vecais Kamerūnas futbolists šosezon virslīgā 13 mačos guvis 3 vārtus.

Mikaēls Soisalo ("Riga FC")

21. jūnija spēlē "Riga FC" savā laukumā ar rezultātu 1:0 (1:0) uzveica "Valmiera FC".

Spēles 10. minūtē no asa leņķa skaistus vārtus guva Somijas futbolists Mikaēls Soisalo.

23 gadus vecais "Riga FC" pārstāvis šosezon virslīgā 14 mačos guvis septiņus vārtus.

Emersons (RFS)

17. jūnijā ļoti principiālajā duelī RFS savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:1) uzveica "Riga FC".

Rīgas derbija pašās beigās (90'+2) kompensācijas laikā skaistus vārtus guva Emersons, pieliekot punktu pretinieku centieniem izraut neizšķirtu.

21 gadu vecais Brazīlijas futbolists šosezon virslīgā 14 mačos guvis trīs vārtus.

Hogans Ukpa (FK "Liepāja")

26. jūnija spēlē FK "Liepāja" mājās ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja FK "Metta".

Mača 32. minūtē ar precīzu raidījumu izcēlās Hogans Ukpa, izvirzot mājiniekus vadībā.

19 gadus vecais Nigērijas futbolists šosezon virslīgā 12 mačos guvis trīs vārtus.

Aptauja noslēgsies svētdien, 4. jūlijā, plkst. 23:59. Par savu favorītu var balsot vienu reizi.