Sesks un Francis pasaules čempionāta posmā Igaunijā rēķinās ar sīvu konkurenci

TVNET Auto
Sesks un Francis pasaules čempionāta posmā Igaunijā rēķinās ar sīvu konkurenci
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Mārtiņš Sesks rallija sacensībās
Mārtiņš Sesks rallija sacensībās Foto: M-Sport Media

LMT Autosport akadēmijas ekipāža Mārtiņš Sesks un Renārs Francis spraigo “Rally Estonia” nedēļu sākuši ar simbolisku futbola draudzības spēli starp pasaules rallija čempionāta junioru ieskaites (JWRC) pilotiem un stūrmaņiem. Tomēr sacensību turpinājumā konkurence būs sīva un komanda apņēmusies izmantot katru iespēju, lai sasniegtu augstāko rezultātu.

“Rally Estonia” brauksim konkurētspējīgā tempā, kādu attīstījām pirmssacensību treniņos Alūksnē un aizvadītajās divās sacensībās. Igaunijas rallijam gatavojamies tikpat rūpīgi kā tālākajiem un mazāk zināmajiem rallijiem. Krietni piestrādājām, jo Dienvidigaunijas ceļi ir ātri un viltīgi, nedaudz līdzīgi Somijas ceļiem. Bet kļūdas nav mūsu plānos. Daudzi mākslīgi veidotie tramplīni un citi elementi padara šīs sacensības ļoti sarežģītas gan pilotam, gan stūrmanim, gan arī M-Sport Poland tehniskajai komandai, ar kuras atbalstu un būvēto Ford Fiesta Rally4 startējam sacensībās,” stāsta JWRC pilots Mārtiņš Sesks.

Mārtiņš Sesks
Mārtiņš Sesks Foto: Publicitātes foto

“Pamata regulējumi ir atrasti, domājot par tramplīniem auto ir krietni piepacelts, tomēr mazas korekcijas sekos arī pēc iepazīšanās posma. Mēs zinām, ko nozīmē taktiska braukšana. Turēsim vēsu prātu, lai nav jāziedo ne riepas, ne automašīna,” piebilst JWRC stūrmanis Renārs Francis.

Seska un Franča ekipāža pērn “Rally Estonia” izcīnīja pirmo uzvaru karjerā pasaules rallija čempionātā. Šogad pasaules rallija čempionāta Igaunijas posms noritēs četras dienas no 15.- 18.jūlijam. Tartu apkārtnē sportisti veiks 24 ātrumposmus 320 km kopgarumā, un šis būs sezonas pirmais posms, kurā skatītājiem būs piekļuve gan servisa parkam, gan apbalvošanas zonai. Noslēdzošie WRC posmi notiks Beļģijā (13.-15. augustā) un Spānijā (14.-17. oktobrī).

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu