Nedēļas beigās uz Tokijas olimpiskajām spēlēm dosies pirmie Latvijas sportisti

LETA
Nedēļas beigās uz Tokijas olimpiskajām spēlēm dosies pirmie Latvijas sportisti
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Žoržs Tikmers (centrā), Valsts prezidents Egils Levits, LOK ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks un Latvijas Olimpiskā komanda Tokijas Olimpiskajām spēlēm pēc svinīgā iepazīšanās pasākuma Esplanādē.
Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Žoržs Tikmers (centrā), Valsts prezidents Egils Levits, LOK ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks un Latvijas Olimpiskā komanda Tokijas Olimpiskajām spēlēm pēc svinīgā iepazīšanās pasākuma Esplanādē. Foto: Zane Bitere/LETA

Piektdien lidojuma reisā uz Tokiju sēdīsies Latvijas delegācijā iekļautā 3x3 basketbola komanda, pludmales volejbolisti, kā arī vienīgā šaušanas sporta pārstāve Agate Rašmane, informē Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) mārketinga dienesta vadītāja Dace Gulbe.

6.jūlijā uz Tokiju devās trīs LOK amatpersonas - delegācijas vadītāja vietnieki Raitis Keselis un Andris Lupiks, kā arī delegācijas galvenā ārste un LOV vadītāja Līga Cīrule, kuri devās apskatīt olimpisko ciematu un visu teritoriju. Ceturtdien uz Japānas galvaspilsētu izlidos visi fizioterapeiti, divi sporta ārsti, LOK prezidents Žoržs Tikmers un ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks.

Tikmēr piektdien reisā uz Tokiju sēdīsies olimpisko spēļu debitanti Agnis Čavars, Nauris Miezis, Kārlis Pauls Lasmanis, Edgars Krūmiņš, kā arī treneri Raimonds Feldmanis un Dāvis Feikners (visi - 3x3 basketbols). Tāpat kā pirmie uz Tokiju dosies pludmales volejbolisti Edgars Točs/Mārtiņš Pļaviņš un treneris Genādijs Samoilovs un arī Eiropas čempiones Tīna Laura Graudiņa/Anastasija Kravčenoka. Viņām līdzi uz Tokiju dosies arī treneris Gustavo da Silva Roša.

Piektdien uz Tokiju izlidos arī vienīgā Latvijas pārstāve šaušanas sportā Agate Rašmane un viņas treneris Vilnis Celmiņš.

Lidojums uz Tokiju sportistiem paredzēts plkst.16.35.

18.jūlijā plkst.14.20 uz Tokiju dosies peldētāja Ieva Maļuka, Daniils Bobrovs un treneri Jūlija Kuzmina, Germans Jakubovskis, riteņbraukšanas treneris Toms Flaksis, kā arī Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko un viņas mamma Jeļena.

Nākošā sportistu izlidošana uz Tokiju plānota 21.jūlijā.

Olimpiskās spēles Tokijā plānotas no 23.jūlija līdz 8.augustam.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu