Francijas policija pirms "Tour de France" 18. posma veikusi kratīšanu sacensību dalībnieku numuriņos

LETA
Francijas policija pirms "Tour de France" 18. posma veikusi kratīšanu sacensību dalībnieku numuriņos
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Bahrain Victorious" pārstāvis nīderlandietis Vauts Pūls ir kalnu karaļa ieskaites kopvērtējuma līderis.
"Bahrain Victorious" pārstāvis nīderlandietis Vauts Pūls ir kalnu karaļa ieskaites kopvērtējuma līderis. Foto: Reuters / Scanpix

Francijas policija pirms daudzdienu sacensību "Tour de France" 18.posma veikusi kratīšanu "Bahrain Victorious" komandas pārstāvju viesnīcas numuriņos, atklāja vienība.

Komandas paziņojumā teikts, ka tās pārstāvji policistu redzes lokā nonāca jau trešdien pēc 17.posma beigām, kad "Bahrain Victorious" vienība atgriezās savā viesnīcā.

Paziņojumā teikts, ka policisti veikuši kratīšanu sportistu numuriņos. Sportisti sadarbojušies ar policiju, bet tā arī nav noskaidrojuši, ko amatpersonas cenšas atrast.

"Neviens mums nedeva iespēju iepazīties ar kratīšanas orderī rakstīto. Neraugoties uz to, mēs pilnībā sadarbojāmies ar policiju," atklāja komandas tehniskais direktors Vladimirs Miholjevičs.

"Bahrain Victorious" pārstāvis uzsvēra, ka policijas darbības izjaukšanas riteņbraucēju dienas plānus. Viņiem nav bijusi iespēja pilnvērtīgi atpūsties un ieturēt maltītes.

Pagaidām neviens no komandas pārstāvjiem nav aizturēts.

"Bahrain Victorious" pārstāvis nīderlandietis Vauts Pūls ar 78 punktiem ir kalnu karaļa ieskaites kopvērtējuma līderis.

Ceturtdien Pirenejos riteņbraucēji veiks tūres pēdējo kalnu posmu - 129,7 kilometrus ar diviem ceturtās kategorijas kāpumiem un diviem HC kāpumiem, pēdējo no tiem finišā.

"Tour de France" noslēgsies svētdien ar finišu Elizejas laukos. Sešas dienas pēc "Tour de France" pēdējā posma sāksies Tokijas olimpisko spēļu riteņbraukšanas sacensības, tāpēc daudzdienu brauciens šogad pārcelts uz nedaudz agrāku laiku.

"Tour de France" norisinās jau 108.reizi. 21 posmu garās sacensības šogad noritēs tikai pa Francijas ceļiem, lai arī starts sākotnēji bija plānots Kopenhāgenā. Septiņi no etapiem parocīgāki būs sprinteriem.

Jau ceturto gadu pēc kārtas "Trek-Segafredo" komandas rindās "Tour de France" startē Toms Skujiņš, kurš jūnija pirmajā pusē tika kronēts par Latvijas čempionu grupas un arī individuālajā braucienā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu