Apskatnieks: Dāvis Bertāns ir pieejams citām komandām

FOTO: EPA/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Vašingtonas "Wizards" citām komandām darījusi zināmu, ka latviešu snaiperis Dāvis Bertāns ir pieejams maiņas darījumā, vēsta apskatnieks Kvintons Mejo.

"Wizards", kas iepriekšējo sezonu noslēdza austrumu konferences astotajā pozīcijā, ir uzņēmusi kursu pārbūves virzienā, jo 30. jūlijā uz Losandželosas "Lakers" tika aizmainīts viens no komandas līderiem Rasels Vestbruks.

Par Bredlija Bīla un "Wizards" ceļu potenciālo šķiršanos NBA apskatnieki mēļo jau ievērojamu laiku. Tiesa, viņš pats esot paudis apņēmību palikt ASV galvaspilsētas vienībā. 

"Wizards" apskatnieks Mejo, atsaucoties uz avotiem komandas iekšienē, norādījis, ka Vašingtonas klubs licis citām komandām noprast, ka Bertāns ir pieejams maiņas darījumā.

"Wizards" šā gada jauno spēlētāju draftā ar 15. numuru izvēlējās Koriju Krispertu, kurš savā koledžas karjerā arī apliecināja, ka spējīgs tālmetienu izpildītājs. Līdz ar to nevar izslēgt iespēju, ka "Wizards" Bertāna potenciālo aizstājēju jau ir atraduši.

Bertāna un "Wizards" līgumā vēl atlikuši četri gadi ar kopējo vērtību 65 miljonu ASV dolāru apmērā.

Uz augšu
Back