Noskaidroti Latvijas čempioni tenisā

Daniela Vismane un Edgars Maņušis.
Daniela Vismane un Edgars Maņušis. Foto: Latvijas Tenisa savienība

Latvijas čempionātā tenisā, kas šogad norisinājās 90.reizi, uzvarējusi Daniela Vismane un Edgars Maņušis, informē Latvijas Tenisa savienība.

Jūrmalā, tenisa centrā "Lielupe", nedēļas nogalē notikušajā čempionātā sieviešu konkurencē Vismane rādīja pārliecinošu sniegumu un finālā ar 6-2, 6-1 uzvarēja Alisi Vindigu. Visa čempionāta laikā Vismane zaudēja tikai piecos geimos.

Vīriešu konkurencē fināla spēlē Maņušis kurš ar 6-1, 6-1 pārspēja Arvi Bērziņu.

Vīriešu dubultspēlēs uzvarēja Gustavs Dambiņš un Reinis Kupfers, kuri finālā ar 7-5, 4-6,10:4 pārspēja Dāvi un Tomu Roļus.

Sieviešu dubultspēlēs Latvijas čempioņu titulu izcīnīja Rebeka Mertena un Elza Tomase, kuras finālā ar 6-3, 6-3 bija pārākas pār Dārtu Deļecku un Alisi Vindigu.

Savukārt jauktajās dubultspēlēs par čempioniem kronēta Patrīcija Rogozoveca un Mārcis Garūts, kuris finālā ar 6-3, 6-3 uzveica Rebeku Mertenu un Dāvi Roli.

Uzvarētājiem pasniegts ceļojošais kauss, uz kura iegravēti visi čempioni. Čempionāta balvu fonds bija 6000 eiro.