Video ⟩ Pasečņiks ar rezultatīvu sniegumu finišē NBA Vasaras līgā

Anžejs Pasečņiks
Anžejs Pasečņiks Foto: AP/Scanpix

Latvijas basketbolists Anžejs Pasečņiks pirmdien guva desmit punktus Lasvegasā notikušās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Vasaras līgas turnīra pēdējā spēlē.

Pasečņika Vasaras līgā pārstāvētā Ņūorleānas "Pelicans" ar rezultātu 87:59 (16:13, 25:9, 30:25, 16:12) uzvarēja Minesotas "Timberwolves".

Pasečņiks spēlēja 18 minūtes un 45 sekundes, realizējot četrus no septiņiem divpunktu metieniem un abus divus soda metienus, bet netrāpīja grozā divus tālmetienus. Astoņus no desmit punktiem viņš guva trešās ceturtdaļas pirmajās divarpus minūtēs.

Tāpat latviešu centra spēlētājs izcīnīja četras atlēkušās bumbas, pieļāva četras kļūdas un sešreiz pārkāpa noteikumus. Ar viņu laukumā "Pelicans" iemeta par 11 punktiem vairāk nekā ielaida.

Ar 17 punktiem uzvarētājiem rezultatīvākais bija Doltons Homess, bet pretiniekiem 13 punkti bija Aizijam Milleram.

"Pelicans" komanda uzvarēja visās piecās NBA Vasaras līgas spēlēs.

Orlando "Magic" sastāvā NBA Vasaras līgā spēlēja Jānis Timma.