Gulbis "Lotto Elite Pro Tennis Challenge" vienspēļu turnīra finālā piedzīvo zaudējumu

Ernests Gulbis
Ernests Gulbis Foto: Evija Trifanova/LETA

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis otrdien piedzīvoja zaudējumu ārpus Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) aprites esošā turnīra "Lotto Elite Pro Tennis Challenge" finālā.

Vienspēļu sacensībās Gulbis, kurš pasaules rangā ieņem 193.vietu, finālā ar 3-4 (3:7), 0-4 piekāpās Indijas tenisistam Mukundam Sasikumaram (ATP 321.).

Jau ziņots, ka pusfinālā Gulbis otrdien ar 4-2, 4-3 (7:0) apspēlēja Indijas trešo raketi Ramkumaru Ramanatanu (ATP. 205.).

Otrā pusfinālā Sasikumars ar 1-4, 4-1, 10:4 pieveica Roju Smitu (ATP 541.).

Grupā Gulbis turnīrā, kas sākās pirmdien, ar 4-1, 4-3 pārspēja Kirenpalu Panu no Jaunzēlandes, kurš rangā ieņem dalītu 1385.vietu, un ar 4-0, 4-1 - amerikāni Čadu Kiselu (ATP 1332.).

Pusfinālā no šīs grupas iekļuva arī Mukunds Sasikumars, ar kuru savstarpējo cīņu abi pusfinālisti nespēja aizvadīt lietus dēļ, un Gulbis pirmo vietu ieņēma labākas gūto un zaudēto punktu attiecības dēļ.

Dubultspēļu turnīra pusfinālā pārī ar ASV tenisistu Čedu Kiselu Gulbis ar 6-7 (5:7), 6-7 (6:8) zaudēja Indijas duetam Sasikumars/Vidžajs Prašants, kas vēlāk kļuva par sacensību uzvarētāju.