Melbārdis nevarēs piedalīties Pekinas olimpiskajās spēlēs

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 2
Oskars Melbārdis
Oskars Melbārdis Foto: Juris Bērziņš-Soms (bobslejs.lv)

TVNET jau vēstīja, ka Latvijas bobsleja pilotam Oskara Melbārdim rehabilitācijas process pēc muguras operācijas liegs piedalīties 2022. gada Pekinas ziemas olimpiskajās spēlēs. Šo informāciju iepriekš izpauda arī Latvijas izlases galvenais treneris Sandis Prūsis. 

Operācija Melbārdim tika veikta 8. jūlijā. Salīdzinot ar pirmo, šoreiz viens disks augstāk nav izturējis slodzi.

"Jā, tā tik tiešām ir, ka man mugurai bija otra operācija un atkal ir ilgstošs rehabilitācijas process," laikraksts "Diena" citē 33 gadus vecā Melbārža teikto.

Pekinas olimpiskajām spēlēm Latvijas izlase turpina gatavoties bez Melbārža. Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) vadītāja un ilggadējā LOV galvenā ārste Līga Cīrule jau informējusi sportistu un bobsleja izlases vadītājus, ka jārēķinās ar astoņu mēnešu rehabilitācijas periodu

"Pekinai turpinām gatavoties bez Melbārža. Ja janvārī būs jau cita situācija, tad lemsim, kā rīkoties," saka Prūsis, atgādinot, ka iepriekšējās muguras traumas dziedēšana Melbārdim prasīja īsāku laiku.

Melbārdis ir 2014. gada Soču olimpisko spēļu čempions četrinieku sacensībās un 2018. gada Phjončhanas olimpisko spēļu bronzas medaļas laureāts divnieku mačos.

Ar izlasi šovasar vairs netrenējas arī jaunais pilots Ralfs Bērziņš. Latvijas pirmais numurs pēdējos gados ir Oskars Ķibermanis, bet aiz Bērziņa un Melbārža sevi bobslejā cenšas pierādīt Emīls Cipulis un Dāvis Kaufmanis.

Sezona sāksies jau oktobrī, kad no 6. līdz 27. datumam ieplānoti bobslejistu un skeletonistu treniņi 2022. gada Pekinas olimpisko spēļu trasē Jaņcinā. Pekinas olimpiskās spēles norisināsies februārī, bet Pasaules kausā sportisti krās punktus kvalifikācijā.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 2

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu