Latvijas hokeja izlases spēles augustā varēs apmeklēt arī nepilngadīgi bērni

Hokeja fani FOTO: Evija Trifanova/LETA

Latvijas hokeja izlases spēles varēs apmeklēt arī nepilngadīgi bērni, kuriem nav sertifikāta, kas apliecina vakcināciju vai Covid-19 pārslimošanu, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Jaunās izmaiņas valsts noteikumos paredz, ka sporta spēles iekštelpās turpmāk varēs apmeklēt arī nepilngadīgi bērni, kuriem nav pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikāts, taču tas būs iespējams tikai vecāku pavadībā, kuriem ir derīgs sertifikāts, kas apliecina vakcināciju vai pārslimošanu.

Bērni līdz 12 gadu vecumam spēles varēs apmeklēt neuzrādot sertifikātu (QR kodu), savukārt bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, bet kuriem nav Covid-19 sertifikāts, būs jāuzrāda testēšanas sertifikāts (negatīvs rezultāts 48 stundu laikā pirms pasākuma veiktam Covid-19 testam, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, vai negatīvs rezultāts 6 stundu laikā pirms pasākuma veiktam SARS-CoV-2 antigēna testam).

Līdz ar to 21. augusta arī bērni varēs apmeklēt Latvijas nacionālās hokeja valstsvienības spēli pret Norvēģiju (sākums plkst. 17:00). Tāpat šie noteikumu attieksies uz 2022. gada Pekinas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru, kurš no 26. līdz 29. augustam norisināsies "Arēnā Rīga".

Minētās kategorijas apmeklētājiem būs nodrošināts atsevišķs sektors, kurā būs ierādāmas vietas vecākiem ar tiem bērniem, kuri pasākumu apmeklēs bez Covid-19 sertifikāta vai ar Covid-19 testēšanas sertifikātu. Minētajā sektorā būs jāievēro visi "dzeltenā režīma" pasākumu organizēšanā noteiktie drošības nosacījumi - fiksētas, personalizētas sēdvietas, kas izkārtotas ievērojot savstarpēju 2 metru distanci, skatītāju plūsmu nodalīšana, epidemioloģiskās prasības, sejas masku lietojums, skatītāju skaita ierobežojums u.c. Hokeja spēlēs visiem apmeklētājiem koptelpās būs jāievēro vispārējie epidemioloģiskās drošības nosacījumi -- 2 metru distance un sejas masku lietošana.

Biļetes uz Latvijas izlases mačiem var iegādāties www.passportix.eu.

Iegādātās biļetes uz hokeja mačiem netiks atgrieztas kā arī nebūs iespējas jau iegādātās biļetes apmainīt.

Kā jau zināms iepriekš, pārbaudes spēles Latvija - Norvēģija, kā arī Olimpisko kvalifikācijas turnīru, varēs apmeklēt personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 vai pārslimojušas minēto infekciju. Pie ieejas visiem apmeklētājiem no 12 gadu vecuma būs jāuzrāda drošības līmenim atbilstošs Covid-19 sertifikāts, kā arī personu apliecinošs dokuments un ieejas biļete. Par 12 gadiem jaunākiem bērniem ieeja būs atļauta, ja Covid-19 sertifikāts apliecina minētās infekcijas pārslimošanas faktu. Šiem “zaļā režīma” kategorijas apmeklētājiem nav jāievēro epidemioloģiskie drošības pasākumi, apmeklējot hokeja mačus “Arēna Rīga”.

Sacensību rīkotājam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm (drudzis, klepus, elpas trūkums) liegt ieeju sacensību arēnā.

Uz augšu
Back