Antonio labo Vesthemas "United" gūto vārtu rekordu

Maikls Antonio
Maikls Antonio Foto: AFP/SCANPIX

Maikls Antonio pirmdien laboja Vesthemas "United" gūto vārtu rekordu Anglijas futbola premjerlīgā.

Stretfordas kluba futbolisti savā laukumā ar rezultātu 4:1 (1:0) pārspēja Lesteras "City".

Pirmajā puslaikā mājiniekiem vārtus guva Pavlo Fornals un viesu atspēlēšanos vēl vairāk apgrūtināja tas, ka Ajose Peress 40.minūtē tika noraidīts no laukuma.

56.minūtē Muhameds Benhrama nostiprināja mājinieku vadību, bet pēc 14 minūtēm Juri Tīlmanss vienus vārtus atguva. Pamatlaika pēdējā desmitminūtē Antonio guva divus vārtus un pielika punktu "United" uzvarai.

Ar saviem pirmajiem vārtiem viņš kļuva par kluba visu laiku labāko bombardieri Anglijas premjerlīgā, pārspējot iepriekšējo rekordistu Paolo di Kanjo, kurš augstākajā divīzijā "United" rindās izcēlās 47 reizes. Vārtu guvumu Antonio nosvinēja, noskūpstot kartona baneri ar savu attēlu.

Itāļu uzbrucējs di Kanjo Vesthemas "United" pārstāvēja no 1999. līdz 2003.gadam, šajā laikā aizvadot 118 premjerlīgas spēles. Antonio augstākajā divīzijā laukumā devies 160 mačos.