Video ⟩ Rīgas "Dinamo" papildlaika pēdējās sekundēs piekāpjas Minskas hokejistiem (4)

Ar zaudējumu pārbaudes spēļu ciklu, gatavojoties Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jaunajai sezonai, trešdien noslēdza Rīgas "Dinamo" komanda, kas Daugavpilī ar 2:3 papildlaikā atzina Minskas "Dinamo" no Baltkrievijas pārākumu.

Rīgas hokejisti vadībā izvirzījās 25 sekundes pirms pirmā perioda beigām, kad pretuzbrukumā viens pret vienu vārtsargu nonāca Emīls Puarjē, kanādietim panākot 1:0.

Otrā perioda 11. minūtē Mārtiņš Karsums uztvēra pretinieku vārtsarga nenofiksēto ripu un dubultoja Latvijas vienības pārsvaru.

Septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām Tailers Graovaks ar metienu pāri vārtsarga plecam vienus vārtus atguva, bet 50 sekundes pirms finālsvilpes 2:2 panāca Teilors Beks.

Cīņa turpinājās pagarinājumā, kurā piecas sekundes pirms beigām Romāns Gorbunovs izmantoja izgājienu viens pret viens ar vārtsargu - 3:2 Minskas komandas labā.

Pēc mača abas komandas aizvadīja pēcspēles metienu sēriju, kurā rīdzinieki uzvarēja ar 2:1. "Bullīšus" Latvijas komandai realizēja Gints Meija un Puarjē.

Rīdzinieku vārtus sargāja Juhans Matsons un Matejs Mahovskis.

"Dinamo" komanda līdz šim bija aizvadījusi trīs oficiālās pārbaudes spēles – 13. augustā Piņķos pret Latvijas izlases kandidātu komandu (5:1), kā arī divas spēles Somijā pret Helsinku "Jokerit" 19. un 20. augustā (0:5 un 2:5).

Rīgas "Dinamo" komanda savu 14. KHL sezonu iesāks 2. septembrī Jaroslavļā pret "Lokomotiv", bet pirmo regulārā čempionāta spēli savā laukumā "Arēnā Rīga" aizvadīs 8. septembrī pret Čeļabinskas "Traktor".​