Divus Pasaules kausa posmus kamaniņu sportā no Ziemeļamerikas pārceļ uz Sočiem

Divus Pasaules kausa posmus kamaniņu sportā no Ziemeļamerikas pārceļ uz Sočiem
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Reuters/ScanPix

Covid-19 pandēmijas dēļ ieviestie ceļošanas ierobežojumi Ziemeļamerikā piespieduši Starptautisko Kamaniņu sporta federāciju (FIL) pārcelt Kanādā paredzētos divus posmus uz Sočiem, informē FIL.

Pekinas olimpisko spēļu Jancinas trasē Pasaules kausa jaunā sezona tiks atklāta 19.novembrī. Nākamie divi posmi novembra beigās un decembra sākumā bija plānoti attiecīgi Vistlerā un Leikplesidā, bet tagad tie pārcelti uz Soču olimpisko spēļu trasi, kuri posmi notiks 26.-28.novembrī un 3.-5.decembrī.

Šosezon Pasaules kausa posmi tiks aizvadīti sešās valstīs. Sezonas laikā sportisti piedalīsies sešās komandu stafetēs, kā arī četros Sprinta kausos. Vien dažas dienas pirms Pekinas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijas debiju pasaules čempionātā 30.janvārī piedzīvos dāmu divnieku sacensības.

4.februārī kamaniņu sporta pārstāvji jau atradīsies Pekinā.

Sezonas septītais posms, kas paredzēts no 7. līdz 9.janvārim, notiks Siguldā. Pasaules kausa sezona ar posmu Sanktmoricas trasē noslēgsies 21.-23.janvārī. Paralēli Šveicē notiks arī Eiropas čempionāts.

Pasaules junioru čempionāts Vinterbergas trasē paredzēts 28.-29.janvārī, bet dienu vēlāk būs pasaules čempionāts dāmu divniekiem.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu