Video ⟩ Aptauja: kurš guva skaistākos vārtus futbola virslīgā augusta spēlēs?

Tomašs Šimkovičs
Tomašs Šimkovičs Foto: Nora Krevņeva-Baibakova/RFS

TVNET aicina futbola līdzjutējus piedalīties aptaujā, lai noteiktu "Optibet" virslīgas skaistāko vārtu autoru augustā notikušajos mačos.

Augustā virslīgā maču bija mazāk nekā citos mēnešos, tas saistīts ar Latvijas klubu dalību Eirokausu spēlēs. Tāpēc šoreiz mēneša skaistāko vārtu balsojumam izvirzījām trīs, nevis piecus pretendentus.

Tomāšs Šimkovičs (RFS)

27. augusta spēlē RFS savā laukumā ar rezultātu 2:0 (2:0) pārspēja BFC "Daugavpils".

Spēles 11. minūtē 2:0 pārsvaru panāca uzbrūkošais pussargs Tomāšs Šimkovičs, kurš soda laukumā meistarīgi apstrādāja bumbu un raidīja to vārtu augšējā stūrī.

34 gadus vecais Slovākijā dzimušais Austrijas futbolists šosezon virslīgā 14 mačos guvis četrus vārtus.

Ibrahims Sovs ("Valmiera FC")

16. augusta mačā "Valmiera FC" izbraukumā ar 4:0 (4:0) uzveica FK "Metta".

Valmierieši vārtus guva jau spēles otrajā minūtē, kad pēc vairākām īsām piespēlēm uzbrukumu rezultatīvi noslēdza Ibrahims Sovs, kurš šajā mačā izcēlās ar trim gūtiem vārtiem jeb "hat trick".

20 gadus vecais Senegālas futbolists šosezon virslīgā 20 mačos guvis 10 vārtus, kas čempionātā ir otrais labākais rādītājs pēc Melnkalnes uzbrucēja Stefana Miloševiča (13), kurš nu jau ir atstājis "Riga FC" un pārcēlies uz Izraēlu.

Tomislavs Šaričs (RFS)

1. augusta spēlē RFS mājās ar 4:1 (2:0) pārspēja FK "Metta".

Uzvarētājiem pirmos vārtus spēles 16. minūtē guva horvāts Tomislavs Šaričs, kurš realizēja sitienu pēc Brazīlijas futbolista Emersona piespēles.

31 gadu vecais Šaričs šosezon virslīgā 16 mačos guvis piecus vārtus.

Aptauja noslēgsies piektdien, 10. septembrī, plkst. 23:59. Balsot var vienu reizi.