Video ⟩ Indrašis gūst vārtus KHL mačā

Miks Indrašis
Miks Indrašis Foto: HC Vitjaz/Facebook

Latvijas uzbrucējs Miks Indrašis svētdien guva vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, viņa pārstāvētajai Maskavas apgabala "Vitjaz" komandai ciešot zaudējumu.

"Vitjaz" mājās ar rezultātu 3:4 (0:1, 0:1, 3:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā atzina Jekaterinburgas "Avtomobilist" pārākumu.

Indrašis vārtus guva trešā perioda ceturtajā minūtē, kad pēc Niko Ojameki piespēles no tuvas distances panāca 1:2. Lai gan mājinieki vēlāk ieguva vadību 3:2, tomēr pretinieki 71 sekundi pirms pamatlaika beigām panāca neizšķirtu.

Cīņa turpinājās papildlaikā, kurā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijā ar 2:0 pārāki bija pretinieki. Indrašis savu "bullīti" nerealizēja.

Latviešu uzbrucējs svētdien uz ledus pavadīja 21 minūti un 53 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem un izprovocēja vienu noteikumu pārkāpumu. Sezonas pirmajās piecās spēlēs viņš guvis trīs vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

"Vitjaz" ar sešiem punktiem piecos dueļos ieņem astoto vietu Rietumu konferencē.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 56 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.