Bijušais pasaules čempions Ekstroms atgriezīsies rallijkrosā un startēs Rīgā

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Münnich Motorsport

Bijušais FIA pasaules rallijkrosa čempions Matiass Ekstroms ar ALL-INKL.COM Muennich Motorsport komandu šajā nedēļas nogalē atgriezīsies World RX sacensību apritē, piedaloties Ferratum World RX of Rīga dubultposmā, kas 18.-19. septembrī notiks Biķernieku trasē.

Matiass Ekstroms, kurš FIA pasaules rallijkrosa čempionātā piedalījies 58 posmos, 2016. gadā izcīnīja pasaules čempiona titulu, kā arī trīs reizes kļuvis par vicečempionu. Ar 12 uzvarām zviedru autosportists ir otrais visu laiku panākumiem bagātākais pilots World RX vēsturē. Savu pēdējo uzvaru Ekstroms izcīnīja pērn, tieši Biķernieku trasē.

Finišējot ne zemāk par otro vietu katrā no pēdējiem pieciem startiem Latvijā, Ekstroms uzskatāms par Biķernieku trases meistaru. Pavadījis nepilnu gadu ārpus rallijkrosa, Matiass Ekstroms šajā nedēļas nogalē ir gatavs atgriezties trasē, lai piedalītos elpu aizraujošajās cīņās, sacenšoties ar saviem vecajiem cīņu biedriem.

Foto: Münnich Motorsport

“Esmu sajūsmā par došanos uz Rīgu ar ALL-INKL.COM Muennich Motorsport komandu vairāku iemeslu dēļ,” skaidro divkārtējais DTM čempions Matiass Ekstroms, kuram šī būs atkalapvienošanās ar bijušo DTM komandas biedru Timo Šeideru. “Pirmkārt, mašīna pēdējā laikā “uzvedas” ļoti labi, ko Renē Minnihs apliecināja Francijas posmā, izcīnot uzvaru Euro RX1 ieskaitē.”

“Otrkārt, man ļoti patīk trase Rīgā, kā arī fakts, ka šis būs dubultposms. Tas nozīmē, ka mums būs daudz braucienu un trasē pavadīsim daudz laika. Bet galvenais, starts ar pasaules rallijkrosa automašīnu ir labākā sagatavošanās autosporta sacensībām, ar kurām es nodarbojos. 600 zirgspēku un 1000 ņūtonmetru padara tās par ātrākajām mašīnām, ar kurām braukt un uzturēt sevi labā sportiskā kondīcijā,” uzsver 43 gadus vecais Ekstroms.

“Darīšu visu, kas ir manos spēkos, lai Rīgā izcīnītu uzvarētāja kausu ALL-INKL.COM Muennich Motorsport komandai, jo viņi par to cīnās ilgu laiku un ir to tiešām pelnījuši. Mums būs divas izdevības šajā nedēļas nogalē, lai sasniegtu šo rezultātu.”

Foto: Münnich Motorsport

Vācu komanda šogad demonstrējusi atzīstamu sniegumu. Sezonas pirmajos posmos Zviedrijā un Francijā Timo Šeiders cīkstējās par goda pjedestālu, bet komandas izveidotājs Renē Minnihs Lojakas trasē izcīnīja uzvaru Eiropas čempionāta posmā. Komandas menedžeris Dominiks Greiners tic, ka ALL-INKL.COM Muennich Motorsport Rīgā var sasniegt lieliskus rezultātus.

“Ar atplestām rokām sagaidām Matiasu mūsu komandā. Katrs komandas pārstāvis gaida nedēļas nogali, kurā pie stūres sēdīsies Mendija [Augusta], Timo [Šeiders] un Matiass [Ekstroms]. Pēc Renē [Minniha] panākumiem Francijā esam ļoti motivēti sacensībām Latvijā.”

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu