Latvijas volejbola izlase Eiropas čempionātu noslēgusi 16. pozīcijā

Latvijas izlases volejbolisti FOTO: CEV

Latvijas vīriešu volejbola izlase 2021.gada Eiropas čempionāta finālturnīru noslēgusi 16.pozīcijā, liecina Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) publicētais vietu sadalījums pēc astotdaļfinālu aizvadīšanas.

Latvijas volejbolisti svētdien Ostravā astotdaļfinālā ar 0-3 zaudēja Itālijai.

Astotdaļfināla fāze noslēdzās pirmdien, kad kļuva zināmas visas astoņas komandas, kas turpinās Eiropas meistarsacīkstes ceturtdaļfinālā.

Uzreiz aiz pirmā astoņnieka palika Tokijas olimpisko spēļu čempione Francija, tālāk sekoja Turcija, Bulgārija, Somija, Ukraina, Horvātija, Portugāle un Latvija. Pirmā no izlasēm, kas nepārvarēja grupu turnīru, ir Baltkrievija, kas meistarsacīkstes noslēgusi 17.vietā. Aiz tās palika Beļģija, Slovākija, Spānija, Igaunija, Grieķija, Ziemeļmaķedonija un Melnkalne.

Vietu noteikšanā tika ņemti vērā grupās sasniegtie rezultāti.

Otrdien un trešdien tiks noskaidrotas pusfinālistes. Otrdien notiks Polijas - Krievijas un Nīderlandes - Portugāles dueļi, bet trešdien gaidāma Čehijas - Slovēnijas un Itālijas - Vācijas spēkošanās.

Jau ziņots, ka grupas turnīrā Tallinā Latvija ar 3-1 pārspēja Igauniju, ar 2-3 piekāpās Horvātijai un Slovākijai, ar 1-3 atzina Vācijas un ar 0-3 - Francijas pārākumu.

Eiropas čempionāta finālturnīrs notiek Igaunijā, Somijā, Polijā un Čehijā, piedaloties 24 izlasēm, kas bija sadalītas četrās apakšgrupās. Izslēgšanas turnīrā iekļuva katras apakšgrupas četras labākās komandas.

Uz augšu
Back