Video ⟩ "Rīgas" hokejisti gūst trīs vārtus mazākumā un uzvar sezonas pirmajā izbraukuma spēlē

FOTO: Kaspars Volonts, "Dinamo Rīga"

"Rīgas" komanda otrdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) trīs vārtus iemeta mazākumā un svinēja uzvaru sezonas pirmajā izbraukuma spēlē.

Rīgas vienība Habarovskā ar 5:2 (2:0, 1:1, 2:1) uzveica Habarovskas "Amurskije Tigri".

Devītajā minūtē mazākumā rīdziniekus vadībā izvirzīja Klāvs Veinbergs, bet 16.minūtē vienādos sastāvos rezultāta starpību palielināja Aleksis Burkits.

24.minūtē pēc Denisa Vilmana metiena rezultāts tapa jau 3:0. 45.minūtē Ričards Beņislavskis atkal mazākumā iemeta ceturtos "Rīgas" vārtus (4:1), bet 48.minūtē trešos vārtus mazākumā viesiem guva Ģirts Silkalns.

Pa diviem punktiem (1+1) viesu labā sakrāja Burkits, Vilmans un Beņislavskis.

Kārlis Mežsargs uzvarētāju vārtos tika galā ar 21 pretinieku metienu.

Turnīra tabulā "Rīga" ar četriem punktiem trijās spēlēs pakāpusies uz septīto vietu Rietumu grupā.

Trešdien rīdzinieki Habarovskā ar "Amurskie tigri" tiksies atkārtoti, bet nedēļas nogalē mājās būs cīņas ar Sahalīnas "Akuli".

"Rīga" iepriekšējā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma 13.vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

Pēc iepriekšējās MHL sezonas Latvijas komandā ir notikušas visai ievērojamas pārmaiņas. Treneru korpusā pēc vienas sezonas Rīgas "Dinamo" komandā ir atgriezušies galvenais treneris Raimonds Vilkoits un viņa asistents Aleksandrs Ņiživijs, bet par vārtsargu treneri turpina strādāt Nikolajs Žurkovs. Komandas menedžera funkcijas turpina pildīt Juris Opuļskis.

Spēlētāju sastāvā no iepriekšējās sezonas pieteikumā ir palikuši 14 hokejisti, bet klāt nācis 21 jauns hokejists, līdz ar ko ir samazinājies komandas vidējais vecums. Pilnībā ir mainījusies vārtsargu līnija, bet arī aizsardzībā un uzbrukumā ir ievērojamas izmaiņas.

MHL 13.sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda regulārajā čempionātā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). "Rīgas" komanda spēlē Rietumu konferencē, kurā ir 17 komandas un tikai astoņas labākās iekļūst izslēgšanas turnīrā.

Uz augšu
Back