Točs: Ar Pļaviņu šķiramies kā draugi

TVNET Sports
Točs: Ar Pļaviņu šķiramies kā draugi
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Edgars Točs un Mārtiņš Pļaviņš
Edgars Točs un Mārtiņš Pļaviņš Foto: FIVB

Latvijas pludmales volejbola duets, kas aizvadītajā vasarā Tokijas olimpiskajās spēlēs izcīnīja ceturto vietu, šķiras kā draugi, par sadarbības pārtraukšanu ar Mārtiņu Pļaviņu sacīja Edgars Točs.

"Šķiramies kā draugi, nekāda naida nav, bet dažreiz labāk izšķirties. Mums ar Mārtiņu ir normālas attiecības. Bija vienošanās spēlēt kopā līdz olimpiskajām spēlēm, to mēs izdarījām un sasniedzām arī rezultātu," 32 gadus vecais Točs citēts Latvijas Volejbola federācijas paziņojumā.

"Pirmajos turnīros bija augšupeja, pēc tam varbūt vairs negāja tik labi, bet tagad ir izaicinājumu laiks. Dažreiz viss jāpamaina, lai neiestagnē un viss iet uz priekšu. Uz pārmaiņām jāskatās no gaišās puses, tāpēc skatos pozitīvi. Domāju, ka turpinājumā arī sparingosim un aizvadīsim kādu treniņu kopā."

Točs no 2013. līdz 2017. gadam spēlēja kopā ar Rihardu Finsteru, bet pēc tam apvienojās komandā ar Pļaviņu un uzvarēja pirmajā lielajā kopīgajā turnīrā, kas 2018. gada janvārī notika Hāgas hallē Nīderlandē.

Arī nākamajās divās sacensībās Pļaviņš/Točs nokļuva uz pjedestāla, turpinājumā joprojām sasniedza labus rezultātus un 2019. gada septembrī kvalificējās Tokijas olimpiskajām spēlēm.

"Ceļazīmi uz olimpiskajām spēlēm izcīnījām 2019. gadā, bet kopš tā laika mums bija lejupslīde. Šogad rezultāti bija švaki, to varēja norakstīt uz traumām, bet emocionāli kaut kā likās… Vēl šodien ar Edgaru runājām, viņš teica, ka lēmums pareizs," sacīja Pļaviņš.

"Man ir tikai viens mērķis - olimpiskās spēles. Nezinu, vai tagad ir pārliecība vienam par otru, ka mums iespējama komandas izaugsme, lai tiktu uz Parīzes olimpiskajām spēlēm. Kad sākām spēlēt kopā, tad bija mērķis progresēt, likās, ka viss notiks un ir laba iespēja, taču tagad tās sajūtas vairs nav tādas. Bet mums abiem joprojām patīk pludmales volejbols. Ja būsim tīkla pretējās pusēs, tad varbūt būs cits azarts un emocijas, kas viņa un manu sportisko karjeru pavilks uz priekšu - bet to es vairāk saku par sevi. Lielākais izaicinājums ir būt labā formā. Gadi iet, bet jūtos labi, viss kārtībā, esmu gatavs cīnīties trīs gadus, gatavs jauniem izaicinājumiem," norādīja 36 gadus vecais pludmales volejbolists.

Pļaviņš un Točs kopā aizvadīs vēl vienu turnīru, kas būs Pasaules tūres fināls no 6. līdz 10. oktobrim Itālijā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu