"Riga" vārtsargu trenerim divu spēļu diskvalifikācija par asumiem kausa izcīņā

Deniss Romanovs (no kreisās)
Deniss Romanovs (no kreisās) Foto: Zigismunds Zālmanis, "Riga FC"

"Riga" komandas vārtsargs Deniss Romanovs saņēmis diskvalifikāciju uz divām "Atbildīgas spēles" Latvijas kausa spēlēm, lēmusi Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komiteja (DK).

Svētdien vienā no diviem Latvijas kausa pusfināliem RFS mājās papildlaikā ar 3:1 pārspēja "Riga" komandu.

Pēc RFS uzvaras vārtiem 109. minūtē sākās "Riga" spēlētāju un treneru asi protesti par tiesnešu lēmumu neapturēt spēli ar svilpi. Viņuprāt, bumba RFS uzbrukuma epizodē bija šķērsojusi laukuma gala līniju, uz ko norādīja Nedeļko Piščevičs.

Neatceļot vārtu guvumu, Piščevičs metās pie tiesnešiem protestēt un saņēma otro dzelteno kartīti, tādējādi pametot spēli. Nedaudz vēlāk tika izraidīts arī vārtsargu treneris Romanovs, bet divas minūtes pirms mača beigām otro dzelteno kartīti saņēma cits "Riga" spēlētājs Kamilo Saiss.

LFF DK Romanovam piešķīrusi divu spēļu diskvalifikāciju un 140 eiro naudas sodu, bet Piščevičam un Saisam būs jāizlaiž pa vienam mačam, kā tas ir noraidījuma gadījumā. "Riga" kausa izcīņā gan atgriezīsies tikai nākamgad.

Latvijas kausa finālā tiksies RFS un "Liepājas" komandas.