Ar Baltijas ātrāko autosportistu sastāvu noslēgsies BMW kausa autošosejas sezona

Ar Baltijas ātrāko autosportistu sastāvu noslēgsies BMW kausa autošosejas sezona
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
BMW 325 CUP sacensības Biķerniekos
BMW 325 CUP sacensības Biķerniekos Foto: BaTCC

Ar “Motul Grand Prix sacensībām” Biķernieku trasē sestdien, 26. septembrī, noslēgsies “BMW 325 CUP” autošosejas sacensību seriāla sezona, kurā būs piedalījušies vairāk nekā 50 braucēji no četrām valstīm. Sestdien sacensībās starp 32 dalībniekiem uz starta gaidāmi visi sezonas favorīti, tai skaitā vieni no ātrākajiem Latvijas autosportistiem - Matīss Mežaks un Konstantīns Calko.

“Sacīkstes Biķernieku trasē būs mana otra pieredze BMW 325 CUP klasē, un šeit gaidu ne mazāk interesantas cīņas kā sezonas atklāšanā. Uzskatu, ka šī klase šobrīd Baltijas valstīs ir ar vislielāko konkurenci un braucēju līmeni jebkurā autosporta disciplīnā. “LV Racing” komanda man piedāvāja iespēju braukt un es nevarēju atteikties no šādas iespējas savu skatītāju klātbūtnē. Plāns ir cīnīties par pirmo vietu ar ātrākajiem braucējiem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Nešaubos, ka skatītājiem tribīnēs būs ļoti aizraujošas sacensības – tiekamies Biķerniekos!” stāsta Konstantīns Calko, vienīgais sportists no Baltijas valstīm, kas piedalījies Lemānas 24h sacensībās.

Konstantīns Calko
Konstantīns Calko Foto: BaTCC

Bez Konstantīna Calko sacensībās redzēsim arī tādus titulētus autosportistus kā Matīss Mežaks, Mārtiņš Lapiņš, Toms Bērziņš un Uldis Timaks.

Pirmais BMW 325 CUP sacensību starts paredzēts sestdien plkst. 10:20, bet otrā sākums būs 12:10.

BMW 325 CUP sacensības Biķerniekos
BMW 325 CUP sacensības Biķerniekos Foto: BaTCC

Lai arī Calko uzvarēja abus braucienus sezonas atklāšanas sacensībās, tomēr kopvērtējuma līdera godā ir citi braucēji. Jaunais lietuviešu autosportists Karolis Jovaiša ir čempionāta vadībā ar 350 punktiem, bet viņam seko vēl viens lietuvietis Edvins Žadeikis ar 219 punktiem. Latvijas cerības saistās ar Krišjāni Oskerko, kurš no otrās vietas atpaliek par 46 punktiem. Bet teorētiskas iespējas pacīnīties par godalgām saglabā arī Artjoms Kočlamazašvili un Mārtiņš Lapiņš.

Paralēli absolūtajai ieskaite BMW 325 CUP klasē ir arī ieskaite iesācējiem. Krišjānis Oskerko pagaidām ieņem otro vietu, bet Edgars Mūrnieks ir piektais ar labām izredzēm pacīnīties par godalgotām vietām.

BMW 325 CUP sacensības
BMW 325 CUP sacensības Foto: BaTCC

Dāmu konkurencē pirmā ir igauniete Carmen Kraav, bet Masters jeb braucēju konkurencē virs 45 gadu vecuma pirmajā vietā ir igaunis Remo Raudsepp.

Arī citās klasēs čempionu liktenis vēl nav izšķirts un tas nozīmē, ka trasē būs bezkompromisa cīņas par uzvaru un godalgotām vietām.

BMW 325 CUP sacensības
BMW 325 CUP sacensības Foto: BaTCC
Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu