F-1 lēnāko komandu "Haas" arī nākamgad pārstāvēs nesaticīgais Mazepina un Šūmahera duets

LETA
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Ņikita Mazepins un Miks Šūmahers
Ņikita Mazepins un Miks Šūmahers Foto: SIPA/Scanpix

Pirmās formulas (F-1) komandā "Haas" arī nākamsezon startēs Ņikita Mazepins un Miks Šūmahers, trešdien savā tīmekļa vietnē ziņo komanda.

Krievijas Automobiļu federācijas (RAF) braucējs Mazepins un vācietis Šūmahers pārstāvēs amerikāņu komandu tās septītajā sezonā šajā sporta veidā.

"Zinājām, ka 2022.gadā vēlamies nepārtrauktību pie stūres, un priecājos apstiprināt, kad Šūmahers un Mazepins nākamgad startēs "Haas" komandā," paziņoja komandas vadītājs Ginters Šteiners. "2021.gads abiem braucējiem ir devis iespēju apgūt F-1, un kā iesācēji viņi šogad ir paveikuši daudz. Tā noteikti ir bijusi grūta sezona, ņemot vērā mūsu piedāvāto paketi, taču tajā pašā laikā viņi abi pieņēma šo izaicinājumu un cieši sadarbojās ar komandu, lai uzzinātu mūsu procesus un pielāgotos F-1 sacensībām."

"Raugoties uz 2022.gada sezonu, esam pārliecināti, ka varam virzīties uz priekšu kā komanda un dot braucējiem konkurētspējīgu sacīkšu paketi, lai spertu nākamo soli F-1 karjerā," piebilda Šteiners.

"Piedaloties F-1, es izdzīvoju savu sapni. Pirmais gads kopā ar "Haas" ir ļoti aizraujošs un pamācošs, un esmu pārliecināts, ka nākamajā gadā varu izmantot visu iegūto pieredzi. Jauni tehniskie noteikumi, visas "Haas" komandas iespaidīgās ambīcijas un "Ferrari" atbalsts mūs tuvinās līderiem 2022.gada sezonā, un mēs varēsim cīnīties par punktiem," citēts Šūmahers.

"Ar nepacietību gaidu iespēju kļūt par komandas, kas kļūst stiprāka, sastāvdaļu un darīšu visu iespējamo, lai virzītu mūs uz priekšu," piebilda vācietis.

"Ar nepacietību gaidu nākamo gadu, jauno automašīnu un vienkārši iespēju braukt kopā ar "Haas" komandu un augt kopā ar to. Domāju, ka nākamgad būsim spēcīgi," tā lēmumu komentēja Mazepins.

Šosezon pēc 14 no 22 posmiem "Haas" vienība ir bez punktiem un ieņem pēdējo - desmito - vietu.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu