Balinskim divi rezultativitātes punkti zaudētā Čehijas ekstralīgas mačā

Uvis Balinskis (nr. 8)

Latvijas hokeja aizsargs Uvis Jānis Balinskis ceturtdien atdeva divas rezultatīvas piespēles Čehijas ekstralīgas spēlē, viņa pārstāvētajai Litvīnovas "Verva" komandai ciešot zaudējumu.

"Verva" viesos ar rezultātu 4:6 (1:2, 1:2, 2:2) zaudēja Prāgas "Sparta" komandai.

Vispirms Balinskis ar rezultatīvu piespēli atzīmējās otrā perioda devītajā minūtē, kad palīdzēja izspēlēt līdz tukšiem vārtiem un panākt 2:2. Savukārt nepilnas sešas sekundes pirms pamatlaika beigām viņš asistēja vārtos, kas šajā mačā bija pēdējie - 4:6.

Latviešu hokejists ceturtdien uz ledus pavadīja 22 minūtes un 47 sekundes, šajā laikā vienreiz metot pa vārtiem, bloķējot trīs metienus un tiekot pie negatīva lietderības koeficienta -1. Sezonas pirmajās piecās ekstralīgas spēlēs Balinskis palika bez rezultativitātes punktiem.

"Verva" ar sešiem punktiem sešās spēlēs ieņem 12.vietu 15 komandu konkurencē.