Video ⟩ Balceram 1+1 pārbaudes spēlē; Šilovam labs sniegums "Canucks" vārtos

Rūdolfs Balcers
Rūdolfs Balcers Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers svētdien izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pirmajā pārbaudes spēlē, bet Artūrs Šilovs rādīja labu sniegumu vārtos.

Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" viesos ar 3:6 (1:1, 1:2, 1:3) atzina Anaheimas "Ducks" pārākumu.

Latviešu uzbrucējs vārtus guva trešā perioda septītajā minūtē, kad trīs pretinieku ielenkumā izdarīja precīzu metienu no tuvas distances. Viņš šajā mačā spēlēja 13 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

"Sharks" vienībā ar vārtiem un rezultatīvu piespēli atzīmējās arī Niks Bonīno.

Balcers darbojās otrajā maiņā.

Otra Sanhosē vienības grupa svētdien viesos ar rezultātu 4:2 (1:0, 2:1,1:1) uzvarēja Vegasas "Golden Knights".

Tikmēr Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks" izbraukumā ar rezultātu 3:5 (2:0, 1:3, 0:2) zaudēja NHL jaunpienācējai Sietlas "Kraken", kas aizvadīja savu vēsturē pirmo pārbaudes spēli.

Šilovs pirmajā periodā palika "sausā", bet otrajā ielaida trīs vārtus. Laukuma pavadītajos divos periodos viņš neitralizēja 24 pretinieku metienus. Trešajā periodā vārtos stājās Spensers Mārtins.

Savukārt Bostonas "Bruins" pieteikumā nebija uzbrucēja Eduarda Tralmaka, bostoniešiem viesos ar 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarot Vašingtonas "Capitals".

NHL regulārais čempionāts sāksies 12.oktobrī.