UEFA saistībā ar Superlīgu pārtrauc tiesas procesus pret futbola grandiem

LETA/DPA
UEFA saistībā ar Superlīgu pārtrauc tiesas procesus pret futbola grandiem
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Reuters/ScanPix

Eiropas Futbola asociāciju savienība (UEFA) atceļ tiesas darbus pret trīs klubiem - Madrides "Real", "Barcelona" un Turīnas "Juventus", kuri joprojām vēlas piedalīties Eiropas Superlīgā.

Seši Premjerlīgas klubi, kas arī bija pieteikušies jaunajam turnīram, ātri no tā izstājās, taču jau minētie "Real", "Barcelona" un "Juventus" vēlējās turpināt projektu.

Pagājušajā nedēļā Madrides tiesa paziņoja, ka UEFA vajadzētu pārtraukt visas apsūdzības, un pēc sākotnējā tiesas procesa apturēšanas UEFA to ir atcēlusi pavisam.

"Apturot tiesas darbus pret trīs klubiem un to iespējamo UEFA tiesisko regulējumu pārkāpšanu saistībā ar Superlīgu, UEFA Apelāciju komisija apstiprina, ka visi tiesas darbi tiek atcelti tā, it kā tie nebūtu pat sākti," teikts UEFA paziņojumā.

Ja tiks atsākts Eiropas Superlīgas projekts, UEFA varētu vēlreiz uzsākt tiesas procesus.

Aprīļa vidū 48 stundu laikā UEFA, līdzjutēju un politiķu atbalstīta, apslāpēja Anglijas, Spānijas un Itālijas klubu mēģinājumu izveidot savu turnīru.

Superlīgas iniciatoru vidū bija sešas Anglijas premjerlīgas vienības - "Liverpool", Mančestras "United", Londonas "Arsenal", Londonas "Chelsea", Mančestras "City" un Totenhemas "Hotspur" -, kā arī pa trim klubiem no Spānijas - "Barcelona", Madrides "Real", Madrides "Atletico" - un Itālijas - Milānas "Inter", "AC Milan", Turīnas "Juventus".

Vēlāk visas sešas Anglijas premjerlīgas komanda atsauca vēlmi piedalīties Superlīgā, šim piemēram pēc tam sekojot arī citām komandām.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu