Merzļikina konkurenti atvaira 36 metienus "Blue Jackets" uzvarā

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins trešdien pirmssezonas pārbaudes spēlē savā laukumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas "Blue Jackets" vārtos nestājās, konkurentiem uz vietu sastāvā atvairot 36 no 38 pretinieku metieniem.

"Blue Jackets" savā laukumā pieveica Sentluisas "Blues" ar 5:2 (1:0, 2:1, 2:1).

Merzļikins, kurš dienu iepriekš mačā pret Zemgus Girgensona pārstāvēto komandu Bufalo "Sabres" bija atvairījis 14 pretinieku metienus no 15 un trešās trešdaļas sākumā deva vietu vārtos komandas biedram Džetam Grīvsam, trešdien atpūtās.

Viņa konkurenti uz vietu vārtos Daņiils Tarasovs divu periodu laikā atvairīja 25 no 26 metieniem, bet pēdējā trešdaļā Žans Fransuā Berubē tika galā ar 11 no 12 metieniem.

Būns Dženers uzvarētāju labā sakrāja trīs (2+1) rezultativitātes punktus.

Latvijas hokejistiem trešdien pie teikšanas netiekot, citā spēlē Otavas "Senators" mājās zaudēja Toronto "Maple Leafs" ar 0:4 (0:1, 0:2, 0:1).

Toronto komandas sastāvā nespēlēja aizsargs Kristiāns Rubīns, bet trīs vārtus vairākumā guva Maikls Bantings, visas trīs reizes asistenta lomā esot Džošam Hosengam.

Vēl vienā spēlē Vinipegas "Jets" bez Latvijas uzbrucēja Haralda Egles pieteikumā savā laukumā sagrāva Edmontonas "Oilers" ar 5:1 (1:0, 3:1, 1:0).

Uzvarētāju labā pa trim rezultativitātes punktiem guva Džensens Harkinss (2+1) un Jevgeņijs Svečņikovs (1+2).