Ābols gūst pirmos vārtus sezonā

Rodrigo Ābols
Rodrigo Ābols Foto: orebrohockey/Twitter

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols sestdien guva savus pirmos vārtus šīs sezonas Zviedrijas čempionātā (SHL), viņa pārstāvētajai "Orebro" komandai piedzīvojot zaudējumu.

Erebrū hokejisti mājās ar 3:4 (0:1, 1:3, 2:0) piekāpās Malmes "Redhawks".

Ābols ar precīzu metienu atzīmējās divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām, kad pēc komandas biedra metiena pretī vārtiem mainīja ripas lidojuma virzienu un panāca 3:4. Viņš šajā mačā uz ledus pavadīja 19 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 67% iemetienu un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Latviešu uzbrucējs šajā sezonā piecās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr vārtsargs Jānis Kalniņš palika rezervē, kamēr Vēkšes "Lakers" mājās ar 4:2 (0:2, 1:0, 3:0) apspēlēja Stokholmas "Djurgordens". Vēkšes vienības vārtsargs Ādams Ohmans atvairīja 29 no 31 pretinieku mestās ripas.

"Lakers" ar 15 punktiem septiņās spēlēs atrodas pirmajā vietā, bet "Orebro" ar četriem punktiem piecās cīņās ir pēdējā starp 14 komandām.

Pagājušajā sezonā Vekšes "Lakers" finālā pieveica "Rogle" vienību.