Kuldam gūti vārti Krēfeldes "Pinguine" zaudējumā

Arturs Kulda
Arturs Kulda Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas aizsargs Arturs Kulda svētdien Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) spēlē guva vārtus, Krēfeldes "Pinguine" izcīnot punktu par zaudējumu papildlaikā.

"Pinguine" mājās ar 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1) atzina Minhenes "Red Bull" pārākumu.

Kulda vārtus guva 30.minūtē, atklājot rezultātu. Piespēlētāju lomā bija divi bijušie Rīgas "Dinamo" spēlētāji - kanādiešu uzbrucējs Lūkass Lesio un somu uzbrucējs Niklass Luseniuss.

Kulda laukumā pavadīja 18 minūtes un 51 sekundi, trīsreiz metot pa vārtiem, astotajā minūtē nopelnot divas soda minūtes un spēli pabeidzot ar +/- rādītāju +1.

Turnīra tabulā Krēfeldes klubs ar astoņiem punktiem astoņās spēlēs ieņem 13.vietu 15 komandu konkurencē, kamēr pretinieki ar 21 punktu deviņos mačos ir pirmajā vietā.

Iepriekšējā sezonā Krēfeldes vienības rindās spēlēja trīs Latvijas hokejisti - uzbrucēji Filips Buncis un Mārtiņš Karsums, kā arī aizsargs Kristofers Bindulis.

Kluba izpilddirektors ir rīdzinieks Sergejs Saveļjevs.

"Pinguine" ilggadējais kapteinis savulaik bija Latvijas uzbrucējs Herberts Vasiļjevs.

Iepriekšējā sezonā Krēfeldes komanda ar 18 punktiem bija pēdējā gan Ziemeļu grupā, gan 14 komandu konkurencē visā līgā.