Video ⟩ Indrašim rezultatīva piespēle "Vitjaz" zaudējumā KHL spēlē

Miks Indrašis
Miks Indrašis Foto: HC Vityaz

Latvijas hokeja uzbrucējs Miks Indrašis pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, taču viņa komanda Maskavas apgabala "Vitjaz" piedzīvoja zaudējumu.

"Vitjaz" izbraukumā ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:2) pēcspēles metienos piekāpās Habarovskas "Amur".

Indrašis ar rezultatīvu piespēli izcēlās spēles 40. minūtē, palīdzot "Vitjaz" izvirzīties 1:0 vadībā.

Mača uzvarētāju nācās noteikt pēcspēles metienu sērijā. Indrašis savu "bullīti" nerealizēja.

Latvijas hokejists laukumā pavadīja 14 minūtes un 13 sekundes, izpildīja 5 metienus pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, uzvarēja piecos no sešiem iemetieniem.

31 gadu vecais Inrašis šosezon "Vitajz" sastāvā 14 mačos sakrājis 9 rezultativitātes punktus (3 vārti + 5 piespēles).

"Vitjaz" ar 13 punktiem 14 spēlēs ieņem 9. vietu Rietumu konferencē, bet "Amur" ar 11 punktiem 14 mačos atrodas 8. pozīcijā Austrumos.